UNS Master peanut 1500g

Cena 45,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

UNS Master Peanuts Smooth jest smacznym i naturalnym źródłem cennego białka, węglowodanów i nienasyconych kwasów tłuszczowych. Jego delikatna konsystencja doskonale komponuje się z potężnym ładunkiem odżywczym.

- 1,5 kg masła orzechowego!

- 100 % orzechów, bez wypełniaczy,

- cenne źródło białka bogatego w argininę,

- wysoka zawartość kwasów tłuszczowych nienasyconych.

UNS Master Peanuts wyróżnia się najwyższą jakością, gdyż zostało wyprodukowane w 100% z orzechów arachidowych, bez dodatku oleju palmowego, soli i cukru. Dzięki przyjaznym dla serca jedno i wielonienasyconym tłuszczom jest wspaniałą przekąską dla osób prowadzących aktywny tryb życia i dbających o linię, które ograniczają w codziennej diecie spożycie soli i cukru.

Nienasycone tłuszcze, aktywnie przyczyniają się do spalenia tkanki tłuszczowej. Jak wykazały liczne badania, kwasy te skutecznie zapobiegają odkładaniu się zapasów tłuszczu, a co ważne przyspieszają ich spalanie.

UNS Master Peanuts  jest też cennym źródłem lekkostrawnego białka roślinnego, którego arachidy mają najwięcej ze wszystkich orzechów, bo aż 25,7 g/100 g. Co bardzo ważne dla osób aktywnych, dominującym w nim aminokwasem jest arginina. Wiele badań naukowych zwraca uwagę, na jej rolę w produkcji i wydzielaniu tak kluczowych dla podtrzymania stanu anabolizmu hormonów jak: hormon wzrostu, insulina, glukagon, czy katecholaminy.

Dopełnieniem całości, jako kompletnego produktu żywnościowego jest wysoka zawartość witamin i minerałów. Już 100 g orzeszków ziemnych pokrywa ponad 85 proc. dziennego zapotrzebowania na witaminę B3 u osób dorosłych.

Ostrzeżenia dotyczące bezpieczeństwa

- Orzechy arachidowe należą do głównych alergenów pokarmowych,

- Może zawierać śladowe ilości pochodnych innych orzechów i sezamu,

- Chronić przed bezpośrednim działaniem światłą słonecznego.

 

 

Dodaj opinię »