UNS DAA 120g

Cena 33,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

UNS D-A-A  | 120g    

Środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego stosowany w stanach zwiększonego zapotrzebowania organizmu, zwłaszcza sportowców, przy intensywnym wysiłku fizycznym. Preparat D-A-A  wspomagający budowę siły i  masy mięśniowej jest czystym koncentratem (99,98% zaw. produktu) wysokiej jakości Kwasu D-asparaginowego wzbogaconego o witaminę B6 uzupełniającą jego działanie.
             
Kwas D-asparaginowy odgrywa istotną rolę w produkcji hormonów płciowych. Jest bardzo silnym stymulantem seksualnym, podnosi libido, podnosi poziom hormonu lutenizującego (wg badań o około 46% po 14 dniach) co powoduje wzrost syntezy cyklicznego AMP (cAMP) i nasilenie powstawania testosteronu (wg badań o około 45% po 14 dniach). Ponadto Kwas D-asparginowy zwiększa produkcję tlenku azotu.
        
Sposób użycia: zmieszać 1 porcję 2,4g (1/2 płaskiej miarki produktu) z 250ml wody mieszając w szejkerze.  
Dawkowanie:  w dni treningowe 1 porcja rano oraz 1 porcja po południu, w dni nietreningowe: 1 porcja rano przed posiłkiem. Wskazania: Dla  osób  trenujących  wszystkie  dyscypliny  sportu jako  wspomaganie  w celu  zwiększenia  witalności, masy mięśniowej oraz potencji. Po 8 tygodniach  stosowania  preparatu  D-A-A zrobić 4 tygodniową przerwę w jego stosowaniu.
 
Składniki: Kwas D-asparaginowy, chlorowodorek pirydoksyny, dwutlenek krzemu.
Przechowywanie: w szczelnie zamkniętym opakowaniu, w suchym i przewiewnym miejscu w temperaturze pokojowej. Uwagi: produkt  NIEZALECANY dla osób do lat 21, w czasie ciąży, osób z chorobami nerek lub wątroby, przerostem gruczołu krokowego. W razie jakichkolwiek wątpliwości zalecana jest konsultacja lekarska. Miarka do dozowania w środku.

Ilość porcji w opakowaniu: 50
Zawartość 1 opakowania powinna starczyć na ok. 7-8 tygodni suplementacji, przy sugerowanym dawkowaniu.

 

 

Dodaj opinię »