UNS CUT X-Pro 120kaps

Cena 69,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

UNS CUT X-PRO jest to specjalistyczny suplement diety, którego recepturę opracowano z myślą o sportowcach nastawionych na najwyższą efektywność w redukcji tłuszczu zapasowego i jednoczesny rozwój beztłuszczowej masy mięśniowej, ale także dla osób dorosłych z nadwagą, dążących do redukcji wagi ciała. Jego kompleksowa formuła opiera się na synergistycznym działaniu najefektywniejszych termogeników naturalnych.

- Dodaje energii,

- pobudza metabolizm i wykorzystanie energii z tkanki tłuszczowej,

- wzmaga termogenezę,

- wspomaga redukcję nadmiaru wody podskórnej.

Zastosowanie w UNS CUT X-PRO solidnej dawki chromu obniża łaknienie i reguluje gospodarkę tłuszczowo-węglowodanową, jednak to uruchomienie procesów termogenezy jest kluczowym zjawiskiem w stymulacji aktywnego spalania tkanki tłuszczowej. Głównym włącznikiem termogenezy w organizmie są hormony walkiadrenalina i noradrenalina. Prekursorem tych ważnych dla mobilizacji związków jest wykorzystana w preparacie UNS CUT X-PRO l-tyrozyna. Przekształcana przez organizm w neuroprzekaźniki, uruchamia ona skutecznie wykorzystanie tkanki tłuszczowej jako najwydajniejszego źródła energii.

Dopełnieniem funkcjonalnym składu preparatu jest kofeina z guarany, która działa na organizm farmakologicznie i również pobudza wydzielanie adrenaliny. Błyskawicznie się wchłania, osiągając maksymalne stężenie we krwi nawet po 30 minutach. Oddziałuje na centralny układ nerwowy, zwiększając refleks i koncentrację.

Ekstrakt z pieprzu jest z sukcesami wykorzystywany w odchudzaniu, a jego aktywność wykazuje synergię z pozostałymi substancjami aktywnymi UNS CUT X-PRO. Stymulując wiązanie cząsteczek adrenaliny i noradrenaliny dodatkowo wspomaga aktywację receptorów termicznych. Piperyna ułatwia wchłanianie innych substancji aktywnych, czyli zwiększa ich biodostępność i co bardzo ważne, jednocześnie stymuluje rozwój tkanki mięśniowej.

Również katechiny zielonej herbaty odgrywają rolę w procesach trawienia i przyswajania pożywienia, zmniejszając absorpcję tłuszczów i glukozy. Związki te powodują uwalnianie tlenku azotu (NO) przez komórki śródbłonka, co zwiększa ukrwienie tkanek, ich odżywienie i dotlenienie.

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy dodatkowo wzmacnia te właściwości przyśpieszając krążenie, rozszerzając oskrzela i ułatwiając oddychanie. Pobudza receptory adrenaliny głównie w komórkach tłuszczowych, aktywując ich rozpad lipolityczny.

 

Składnik/

Zutat     

Content per daily portion (4 capsules) /

Zawartość w dziennej porcji (4 tabletki) /

Gehalt in einer Tagesdosis (4 Kapseln)

L- tyrosine / L- tyrozyna / L- Tyrosin

1000 mg

Green tea extract/

Ekstrakt z zielonej herbaty/

Grüner Tee-Extrakt

500 mg

Bitter orange extract/

Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy/

Bitter Orange Extrakt

334 mg

of which synephrine/

z czego synefryna/

Welche von synephrine

20 mg

Guarana extract/

Ekstrakt z guarany/

Guarana-Extrakt

182 mg

of which caffeine/

w tym kofeina/

Welche von Koffein

40 mg

Caffeine/

Kofeina/

Koffein

160 mg 

Black pepper extract/

Ekstrakt z pieprzu czarnego/

Schwarzer Pfeffer-Extrakt

5 mg

Chromium/

Chrom/

Chrom

200 μg (500%*)

* % RI – reference intake of an average adult

   % RWS - referencyjna wartość spożycia w ciągu dnia

Dodaj opinię »