MUSCLE CARE Tri-CM 400g

Cena 38,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Jabłczan kreatyny to doskonałej jakości produkt farmaceutyczny zwiększający energetyczne możliwości organizmu. Połączenie monohydratu kreatyny z kwasem jabłkowym zwiększa możliwości wchłaniania produktu co przekłada się na długość i jakość treningu.

Odpowiednio dobrana suplementacja to podstawa każdego treningu! Jeżeli chcesz zwiększyć możliwości energetyczne Twojego organizmu, to mamy dla Ciebie idealny produkt – TRI-CM Muscle Care to najwyższej jakości i odznaczający się farmaceutyczną czystością jabłczan kreatyny w formie szybko przyswajalnego przez organizm proszku!

TRI-CM dedykowany jest zarówno zawodowym sportowcom, jak i amatorom. Preparat pozwala szybko i skutecznie uzupełnić dietę w niezbędny dla narażonego na duży wysiłek organizmu jabłczan trikreatyny!

TRI-CM to produkt idealny dla wszystkich zawodników nastawionych na wzmacnianie swojej siły, szybkości oraz wytrzymałości, a także chcących zbudować idealną muskulaturę. Stosując najwyższej jakości suplementację naszym produktem masz pewność, że w pełni zaspokoi on potrzeby Twojego organizmu ze względu na wyjątkowo wysoką biodostępność, a także unikalność działania.

Produkt zawiera idealne proporcje monohydratu kreatyny oraz kwasu jabłkowego, dzięki czemu wyróżnia się znacznie większą stabilnością, a także jest wyjątkowo odporny na działanie obecnych w przewodzie pokarmowym kwasów.

Jabłczan kreatyny nie obciąża nerek stosujących go sportowców, gdyż dzięki swojej formule nie jest przekształcany w niekorzystnie działającą na organizm kreatyninę.

Ponadto produkt ten cechuje maksymalnie silne działanie anaboliczne oraz wyjątkowa zdolność do zwiększania zasobów energetycznych organizmu osób aktywnych fizycznie.

Stosowanie jabłczanu kreatyny pozwala odczuć wyraźny wzrost siły i poprawia wytrzymałość podczas treningu, dzięki czemu efekty wzmożonego wysiłku są znacznie szybciej widoczne. Zaletą tej formy kreatyny jest również niezwykle silny wpływ na syntezę białek, zwiększenie objętości budujących tkankę mięśniową włókien, a także wpływ na doskonałe nawodnienie komórek mięśniowych. Co więcej TRI-CM odznacza się niezwykle szybkim wchłanianiem i jest znacznie szybciej magazynowany w tkance mięśniowej.

Dodaj opinię »