TREC S.A.W 400g.

TREC S.A.W 400g.
TREC S.A.W 400g.
Cena 107,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
wybierz:
Jednostka miary: szt

Opis towaru

S.A.W to przedtreningówka gwarantująca maksymalną pompę mięśniową na treningu. Pompa mięśniowa to zwiększony napływ krwi do mięśni. Powoduje ona cenione przez bywalców siłowni obrzmienie mięśni, uwidocznienie żył (waskularyzacja). Jednak pompa mięśniowa jaką gwarantuje odżywka przedtreningowa to nie tylko wizualne doznanie dużych mięśni. Więcej krwi w mięśniach oznacza większe możliwości wysiłkowe, lepsze zaopatrzenie w tlen, składniki odżywcze, szybsze usuwanie zbędnych produktów metabolizmu z mięśni. Przedtreningówka SAW to duża dawka zarówno argininy jak i cytruliny, gwarantującej bardziej długotrwałe uczucie pompy mięśniowej. SAW zawiera oba te aminokwasy w bardzo stabilnej formie (połączone z AAKG lub kwas cytrynowym), chroniącej przed przedwczesną dezaktywacją w układzie pokarmowym.

SAW przedtreningówka nie poprzestaje tylko na pompie mięśniowej. Ta przedtreningówka naprawdę stymuluje organizm to podjęcia cięższej pracy treningowej, pozwalając osiągać cele w zakresie zwiększania masy i siły mięśniowej. Często w czasie treningu okazuje się, że nie jesteśmy w stanie sięgnąć po większe obciążenia bo czujemy nagły odpływ energii i dochodzimy do momentu upadku mięśniowego. Stanowi to ogromne ograniczenie, gdyż mięśnie są stymulowane do rozwoju tylko wtedy, gdy cyklicznie je przeciążamy. Brak progresji w zakresie obciążeń treningowych oznacza tylko i wyłącznie nieprzyjemny stan stagnacji.

Składniki aktywne w 2,5g
SUPER Pump Vasodilators
Alfa-Ketoglutaran L-Argininy, Jabłczan L-Argininy
- w tym L-Arginina
865 mg
600 mg
Jabłczan L-Cytruliny
- w tym L-Cytrulina
2125 mg
70 mg
ViNitrox™: Ekstrakty Winogron i Jabłek 50 mg
AGGRESSIVE Energy Maximizer
Beta-Alanina 500 mg
L-Tyrozyna 125 mg
Tauryna 50 mg
Kofeina Bezwodna 50 mg
Ekstrakt Grapefruita
- w tym naryngenina
0,50 mg
0,49 mg
WORKOUT Creatine Surge
Monohydrat Kreatyny
Jabłczan Kreatyny
Ester Etylowy Kreatyny
- w tym kreatyna
625 mg


550 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »