TREC Nitrobolon II 1100g

Wybrane dla Ciebie
TREC Nitrobolon II 1100g
TREC Nitrobolon II 1100g
Cena 119,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynoweśrednio
Jednostka miary: szt

Opis towaru

,

Nowy Nitrobolona II Powder to:

 • wzbogacony skład w stosunku do starej wersji Nitrobolon,
 • pyszny smak pomarańczowy,

NitroBolon to preparat oparty na formule zwiększajacej wytwarzanie w organizmie człowieka - tlenku azotu (NO). Formuła ta w 1998 roku zostala opatentowana i odznaczona nagrodą Nobla w dziedzinie medycyny.

Ogladając się w lustrze po cieżkim treningu wiesz jak wyglada twoje "napompowane" ciało. Jeśli chcesz żeby taki efekt pozostał na wiele dni, zastosuj NitroBolon.


Jak działa NitroBolon?

Składniki zawarte w NitroBolon takie jak diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej.   Daję to efekt napięcia i "napompowania" mięśni, co powoduję znaczny przyrost siły oraz masy mięśni.

Co możemy osiągnąć stosując NitroBolon?

Tlenk azotu zwiększa wydolność zarówno włókien mięśniowych czerwonych, które kurczą sie szybko i z dużą siła (to te włókna, które pracują kiedy atakujesz rekord w wyciskaniu sztangi), jak i białych włókien odpowiedzialnych za wytrzymałość przy długotrwałych wysiłkach.

Jak to się ma do wyników?

Efekty zobaczysz na własne oczy. Zastosowanie preparatu NitroBolon powoduję przekroczenie granic treningowych, jakie mogłeś uzyskać stosując tylko niebezpieczne sterydy anaboliczne. Mięśnie stają się bardziej twarde i napompowane, przygotowane są do generowania większej energii i wykonania naprawdę ciężkiego treningu.

Jakie jeszcze korzyści można uzyskać stosując Nitrobolon?

Działanie tlenku azotu (NO) jako substancji zwiększajacej zdolności wysiłkowe organizmu nie są jedynym korzystnym kierunkiem działania tej substancji. Znacznie w szerszym zakresie wpływ tlenku azotu na zwiększenie objętości tkanek wykorzystują od lat firmy farmaceutyczne specjalizujące się w produkcji leków na potencję. Miedzy innymi popularna Viagra zawiera substancje zwiekszajace produkcję NO.

Zaburzenia ukrwienia, zły przepływ krwi i niedostateczna elastyczność tkanek narządów płciowych upośledzają w znacznym stopniu współżycie seksualne. Tlenek azotu znacznie zwiększa ich ukrwienie, co korzystnie wpływa na osiągnięcie i podtrzymanie erekcji.

Czy stosowanie NitroBolon'u jest bezpieczne?

Nasz organizm naturalnie generuje tlenek azotu podczas ćwiczeń. NitroBolon zwiększa wydzielanie tej substancji, która jest w pełni bezpieczna dla naszego organizmu. 5 letnie badania oraz testy nie stwierdziły żadnych trwałych negatywnych zaburzeń organizmu na zwiększoną produkcje tlenku azotu.

Czy NitroBolon jest sterydem anabolicznym?

Nie, Sterydy są syntetycznymi lekami dostępnymi tylko na recepte w aptece. Działaja bardzo szybko, ale powodują również dużo negatywnych skutków dla naszego organizmu. NitroBolon mimo że siła działania na przyrost masy i siły mięśni porównywalny jest do sterydów anabolicznych to należy on do grupy dietetycznych środków spożywczych, które są w pełni bezpiecznymi produktami pod warunkiem stosowania ich zgodnie z zaleceniami producenta.

Po jakim czasie działa NitroBolon?

Pierwsze efekty zauważalne są już po pierwszych 2-3 dniach stosowania preparatu. Występuje wówczas efekt znacznego zwiększenia objętości mięśni podczas treningu. Stosujący NitroBolon twierdzą, że ciężko jest im dokończyć zaplanowany trening z powodu zbyt znacznego "napompowania" mięśni. Pomiędzy 5 a 8 dniem następuje maksymalne stężenie NO czego objawem jest znaczny przyrost siły przy jednoczesnym wzroście obwodów mięśni. Systematyczny przyrost siły trwa do końca cyklu na NitroBolonie, a około 14 dnia połączony jest on wraz ze wzrostem wytrzymałości. Po 20 dniach mięśnie stają się twarde, a efekt potreningowego "napompowania" mięśni utrzymuje się przez wiele dni.

Jak w pełni wykorzystać siłę działania Nitrobolonu?

Należy stosować minimum 4,5 litra płynów dziennie. Należy jednak unikać łączenia NitroBolonu w jednej porcji z produktami zawierającymi białko ( minimalny odstęp między porcjami to 30 min.).

Jak długo można stosować NitroBolon?

Preparat najlepiej stosować w cyklu 6 tygodniowym, po którym powinien wystąpić okres przerwy w jego stosowaniu. W okresie przerwy, która powinna trwać około 3 tygodni należy zmniejszyć intensywność oraz obciążenia treningowe. Zbyt forsowne ćwiczenia w tym okresie mogą spowodować szybki spadek osiągniętych podczas stosowania NitroBolonu wyników.


Z jakimi innymi suplementami stosować NitroBolon, aby osiągnięte wyniki utrzymały sie jak najdłużej?

Należy pamiętać, że NitroBolon jest silnym preparatem anabolicznym pobudzającym organizm do wzrostu. Zwiększa transport składników odżywczych, które bezwzględnie należy dostarczyć w odpowiednio zbilansowanej diecie, którą dodatkowo należy wzbogacać takimi suplementami jak:

 • Preparaty węglowodanowo-białkowe typu "gainer" np: Mass XXL lub Magnum 8000
 • Preparatami białkowymi: Perfect Whey Protein, NitroProGen lub 3D Protein
 • Aminokwasami: Anabolic BCAA System, BCAA G-Force,
  Glutamine T6, Amino Whey System, Amino 4500

Kto powinien stosować Nitrobolon?

Każdy potrzebuje NO, ponieważ wykorzystywany jest on w szeregu procesów życiowych pomagających osiągnąć szczytową formę fizyczną. Jednak szczególną uwagę powinni zwrócić na niego kulturysci, gdyż dzięki zwiększonemu przepływowi krwi możliwe jest dostarczanie niezbędnych składników odżywczych potrzebnych do szybkiej regeneracji i wzrostu.

Skład w porcji dziennej (15g):

Pump Creatine Matrix – 4000 mg:

 • Jablczan Kreatyny (TriCreatine Malate),
 • Ester Kreatyny HCL (Creatine Ethyl Ester HCL)

Nitrix Oxide Amplifier Matrix – 3500 mg:

 • Alfa Ketoglutaran Argininy (Arginine Alfa Keto-Glutarate)
 • Jablczan Argininy (Diarginine Malate),
 • Jablczan Cytruliny (Citruline Malate)
 • Inosina – 2000 mg
 • Tauryna – 1500 mg

Glutamine Matrix – 1000 mg:

 • N-Acetyl Glutaminy (n-acetyl-glutamine NAG)
 • L-Glutamine


Stosowanie NitroBolon II:

Tolerancja na zwiekszona produkcje tlenku azotu jest rózna. Ciezko jest wiec okreslic jednoznacznie dawke jaka nalezy przyjmowac. Niedostateczne spozycie NitroBolonu moze nie przyniesc oczekiwanych rezultatów, natomiast zbyt duza dawka moze prowadzic do krótkotrwalych bólów glowy oraz nudnosci. W zwiazku z tym polecamy rozpoczac dawkowanie preparatu od najmniejszej sugerowanej dawki dostosowanej do wagi ciala (patrz ponizej) i obserwowac korzysci plynace z suplementacji. Nastepnie powinno sie zwiekszac codziennie dawke o kolejna porcje do momentu, w którym uzyskuje sie maksimum korzysci przy minimum niepozadanych objawach.

Minimalna proponowana dawka:

Rozpoczynamy od 5 gramow w porcji

Dni treningowe: 3 porcje x 5 gram

Dni nietreningowe: 2 porcje x 5 gram

Jesli nie wystapia nudnosci to w kazdym kolejnym dniu zwiekszamy dawke o 5 g w kazdej porcji. Zwiekszamy ilosci porcji codziennie, az do dnia w którym uzyskuje sie maksimum korzysci przy minimum niepozadanych skutków. Po okresleniu progu najbardziej skutecznej dawki utalona  stosujemy przez pelny cykl stosowania NitroBolonu.

Zalecane pory stosowania:

Dni treningowe:

 • I porcja 30 min przed pierwszym posilkiem
 • II porcja 30 min przed treningiem
 • III porcja bezposrednio po treningu

Dni nietreningowe:

 • I porcja 30 min przed pierwszym posilkiem
 • II porcja 5 godzin pózniej ok. 30 min przed posilkiem.

Preparat nalezy popic woda lub sokiem w ilosci minimum 300 ml.

Dodaj opinię »