TREC Nitrobolon energizer 1100g wysyłka Gratis!

Cena 160,55 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Nitrobolon Energizer to potężny stack przedtreningowy, którego działanie czujesz już od  pierwszego użycia
Zwiększa produkcję
tlenku azotu, co powoduje wzrost obwodów mięśni.
Przyspiesza
wzrost suchej masy mięśniowej.
Uzupełnia elektrolity i poprawia przewodnictwo nerwowe.
Dostarcza energii do treningu w postaci wolnowchłanialnych
węglowodanów.
Opisywany preparat ma za zadanie maksymalnie pobudzić przed treningiem i wspomóc produkcję tlenku azotu (NO). Składniki zawarte w preparacie (Nitrix Oxide Amplifier Matrix), takie jak na przykład jabłczan argininy oraz alfa-ketoglutaran argininy dostarczają do organizmu argininę w różnych postaciach, co umożliwia na maksymalne możliwe zaopatrzenie organizmu w argininę. Arginina z kolei jest substratem do syntezy tlenku azotu. Bez niej opisywany hormon gazowy nie mógłby powstać. Tlenek azotu powoduje rozkurcz naczyń krwionośnych, co skutkuje zwiększonym napływem krwi do mięśni, Nazywane jest to przez kulturystów „pompą mięśniową”. Zwiększony napływ krwi do mięśni oznacza: większy dopływ substancji odżywczych, szybszą regenerację, większy anabolizm i przede wszystkim zwiększenie obwodów mięśni do granic możliwości!

Dlaczego opisywany preparat jest lepszy niż podobne preparaty konkurencyjnych firm?

Mega mocny preparat firmy Trec Nitrobolon Energizer to opatentowana kompozycja składników wspomagających funkcjonowaniu organizmu w czasie wytężonego wysiłku fizycznego. Dodatek jabłaczanu cytruliny, który poprzez utylizację endotoksyn pozwala w maksymalnie wykorzystać dobrodziejstwo tlenku azotu. Endotoksyny są to trujące substancje wytwarzane podczas intensywnego wysiłku fizycznego takie jak kwas mlekowy czy amoniak, które zatruwają organizm i blokują produkcję tlenku azotu. Z pewnością znasz uczucie jakie towarzyszy zakwaszeniu mięśni. Pump and Energized Creatine Matrix jest mega silnym matriksem kreatynowym o działaniu energetyzującym i zwiększającym waskularyzację mięsni. Kompleks Energy And Recovery Matrix ma działanie stymulujące i przyspieszajace regenerację potreningową. Są to aminokwasy BCAA i antykataboliczna L-glutamina i N-acetyl L-glutaminy (NAG). Neurotropic Matrix to kompleks o działaniu silne pobudzającym i wzmacniającym skupienie podczas treningu. Preparat dba także o to, aby w czasie treningu nie doszło do odwodnienia organizmu. Kompleks składnikiów mineralnych Electrolyte Replacement Matrix skutecznie uzupełnia niedobory elektrolitów powstające w czasie intensywnego treningu na siłowni. Nitrobolon reguluje także poziom insuliny we krwi przy pomocy kwasu alfa liponowego.

Po jakim czasie widoczne są pierwsze efekty działania preparatu?

W 10 - 20 minut od zażycia preparatu pojawia się uczucie pobudzenia. Już po pierwszych 2-3 dniach stosowania preparatu pojawiają się pierwsze widoczne efekty stosowania preparatu. Następuje znaczne zwiększenie objętości pracujących mięśni w czasie treningu oraz po nim. Pomiędzy 5 a 8 dniem następuje maksymalne stężenie NO czego wynikiem jest przyrost siły przy jednoczesnym wzroście obwodów mięśni.

Zalecane dawkowanie

Jednorazową porcję preparatu - 28 g (1 miarka) rozpuścić w 400 ml wody, używając do tego szejkera. W zależności od zapotrzebowania stosować 1–2 porcji dziennie.
W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: I porcja 30 min. przed pierwszym posiłkiem, II porcja 30 min. przed głównym posiłkiem. Uwaga! Produkt ma silne działanie pobudzające, nie stosować przed snem!

Wartości odżywcze

SKŁADNIKI AKTYWNE

NITROBOLON ENERGIZER

 

Porcja

28g

 

Ilość porcji w opakowaniu

19

 

Opakowanie

550g

 

Zawartość jednej porcji

 

zaw:

 

Izomaltuloza

7,33g

 

Kompleks kreatyn

6,92g

 

Monohydrat kreatyny

 

 

Jabłczan kreatyny

 

 

Etyl ester kreatyny

 

 

Kre-alkalyn

 

 

Kompleks wspomagający regenerację

5,81g

 

L-leucyna

 

 

L-izoleucyna

 

 

L-walina

 

 

Inozyna

 

 

N-Acetyl-L-Glutamine

 

 

L-glutamina

 

 

Kompleks N.O.

3,05g

 

AAKG

 

 

Jabłczan argininy

 

 

Jabłczan cytruliny

 

 

Kompleks energetyzujący

2,09g

 

Tauryna

 

 

L-tyrozyna

 

 

Kofeina bezwodna

 

 

Inozytol

 

 

Kompleks elektrolitów

 

 

Sód

97,6mg

 

Chlorek (jako chlorek sodu)

52,21mg

 

Wapń

28,37mg

 

Potas

22,7mg

 

Magnez

11,78mg

 

ALA

109,2mg

 

Kompleks witamin

 

 

Niacyna

10,9mg

 

Kwas Pantotenowy

2,04mg

 

Witamina B2

0,48mg

 

Witamina B6

0,48mg

 

Witamina B1

0,37mg

 

Folian

68,1mcg

 

Biotyna

17,02mcg

 

Witamina B12

2,55mcg

 

Witamina C

13,62mg

 

Dodaj opinię »