TREC L-Carnitine gold Płyn 473 ml

Cena 49,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

 L-Carnitine Gold jest najczystszą, najmocniejszą ( 1500 mg w jednej porcji 15 ml) i najwydajniejszą formą szybko przyswajalnej L-karnityny dostępnej na rynku. 

L-karnityna
jest substancją niezbędną w energetycznych przemianach kwasów tłuszczowych. Gdy mięsnie potrzebują energii do wykonania wysiłku fizycznego, L-karnityna "wyławia" z krwi cząsteczki tłuszczu i transportuje je do wnętrza komórek, w których kwasy tłuszczowe zostają przekształcone w energie. Oprócz zasadniczych i najbardziej istotnych dla sportowców funkcji, jakie pełni L-karnityna tj. przyśpieszenie redukcji tkanki tłuszczowej, podwyższenie wydolności organizmu, zwiększenie produkcji energii, ograniczenie tworzenia i magazynowania tłuszczu w organizmie L-karnityna może też oddziaływać euforyzująco - tzn. poprawiać nastrój. 
L-Carnitine Liquid jest najczystszą, najmocniejszą (1500 mg) i najwydajniejszą (63 porcje) formą szybko wchłanialnej L-karnityny dostępnej na rynku. Preparat został wzbogacony o opatentowaną formułe Quik-SorbŽ która jest ekskluzywną mieszanką ziół usprawniających transport substancji odżywczych w organizmie. 

 

Jak stosować:

W dni treningowe, L-Carnitine Gold należy stosować pół godziny przed treningiem, zaś w dni nietreningowe w godzinach porannych, po przebudzeniu. Zaleca się spożywanie jednej porcji (12,5 ml – pół ampułki) preparatu dziennie – można rozpuścić go w wodzie.

Produkt należy wstrząsnąć przed użyciem.

 

Skład:

Białka, tłuszcze, węglowodany, L-karnityna, kwas pantotenowy (D-pantotenian wapnia).

 

Dodaj opinię »