TREC CM3 1250 360kaps.

Wybrane dla Ciebie
TREC CM3 1250 360kaps.
TREC CM3 1250 360kaps.
Cena 89,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Mega nowość marki Trec CM3 to sportowy suplement diety zawierający krystalicznie czysty Jabłczan Kreatyny TCM w zwiększonej dawce. Jabczan kreatyny Cm3 to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. W przeciwieństwie do zwykłego monohydratu Jabłczan Kreatyny (inaczej TCM - tri creatine malate) nie wywołuje typowych efektów ubocznych, a jego stosowanie prowadzi do intensywniejszego wzrostu siły i masy mięśni. Bardzo dobra odżywka na masę i siłę CM3 polecana jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

- Wysoki poziom siły i energii po zastosowaniu odżywki sportowej
- Dobrze rozpuszczalna i stabilna forma Kreatyny
- Maksymalna dawka jabłczanu kreatyny, dopuszczalna w suplemencie diety

Preparat sportowy Cm3 silnie wspomaga syntezę podstawowego paliwa komórkowego (ATP), powodując drastyczny wzrost poziomu energii podczas ciężkich ćwiczeń. Jabłczan kreatyny od Trec Nutrition posiada o wiele wyższy potencjał energotwórczy niż inne formy kreatyny.
Regularna suplementacja owocuje zwiększeniem objętości włókien mięśniowych i uwodnienia budujących je komórek. W przeciwieństwie do prostych suplementów keratynowych, dzięki wysokiej biodostępności odżywki dla sportowców Cm3 o wiele skuteczniej pobudza proces syntezy nowych protein i to już przy niewielkich dawkach. Właśnie dlatego całkowity przyrost masy ciała po zakończeniu cyklu suplementacyjnego nie jest związany z retencją wody, lecz budową twardej, wysokiej jakości muskulatury.

Składniki aktywne 1 kapsułka 1 porcja (4 kapsułki) Porcja dzienna (12 kapsułek)
Jabłczan kreatyny 1250 mg 5000 mg 15000 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »