TREC Boogieman 300g.

TREC Boogieman 300g.
TREC Boogieman 300g.
TREC Boogieman 300g.
TREC Boogieman 300g.
Cena 89,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowejest mało
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Boogieman to pełna i skuteczna formuła przedtreningowa zarówno dla zawodowców, jak i osób trenujących rekreacyjnie. Innowacyjny skład nie zawiera agresywnych substancji psychostymulujących.
Zawiera komplet składników wolnych od dopingu, nie zawiera takich substancji, jak Geranium lub Efedryna, ani ich pochodnych. To odpowiedź producenta na efekt zjazdu, uczucie rozbicia, drżenie rąk czy problemy żołądkowe związane ze składnikami uznawanymi powszechnie w sporcie za niebezpieczne i doping!

- Skuteczna formuła przedtreningowa - Boogieman
- Nie zawiera agresywnych substancji psychostymulujących
- Efektywne, ale w pełni legalne składniki aktywne
- Potężne pobudzenie i pełna koncentracja
- Efekt pompy mięśniowa
- Wydajność energetyczna
- Zwiększona wytrzymałość
- Działanie odkwaszające

W najnowszej przedtreningówce znalazły się tradycyjne i popularne składniki, jak Beta-Alanina, prekursory tlenku azotu, Kofeina, Tyrozyna, Tauryna, ale w nowych unikalnych proporcjach. Dodatkowo wzbogacone energetycznym wyciągiem z Żeń Szenia, ekstraktem z Różeńca Górskiego, L-Teaniną oraz Kwasem ALA. Kompleks Boogieman gwarantuje pełne pobudzenie i skupienie na ciężkim treningu oraz oczywiście cały szereg właściwości mających na celu podniesienie jakości jednostki treningowej!

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »