TREC AAKG Mega Hardcore 240 kap wysyłka Gratis!

Cena 84,55 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

AAKG Mega Hardcore

to nie jest zwykły preparat zawierający Argininę. To precyzyjnie dobrana kompozycja alfa ketoglutaran argininy (AAKG) połączona z niezwykle drogim, ale bardzo skutecznym w działaniu jabłczanem cytruliny ( citruline malate). Składniki te w organizmie człowieka są prekursorami wytwarzania hormonu gazowego - tlenku azotu. Prowadzi on do zwiększenia wydolności pracujących mięśni co w czasie treningu co objawia się znacznym przyrostem siły i wytrzymałości, a w okresie po treningowym do szybszej regeneracji organizmu - czego efektem jest przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Preparat zwiększaj również sprawność seksualną mężczyzn, ponieważ tlenek azotu nasila m.in. procesy fizjologiczne warunkujące erekcję. 

Uwaga! W czasie treningu siłowego może nastąpić waskularyzacja mięśni czego efektem jest poprawienie zarysu żylnego oraz zwiększenie obwodu pracujących mięśni. 

AAKG Mega Hardcore to preparat zawierający precyzyjnie dobraną kompozycję aminokwasu L-arginininy w jej najbardziej bioaktywnej i najlepiej przyswajalnej postaci - Alfa Ketoglutaranu Argininy (AAKG) - połączonej z jabłczanem cytruliny. Składniki te w organizmie człowieka są prekursorami wytwarzania hormonu gazowego - tlenku azotu, który to m.in. zwiększa dostarczanie składników: energetycznych (glukozy), budulcowych(aminokwasów) oraz tlenu wraz z krwią do komórek mięśniowych. Przyczynia się to do zwiększenia wydolności pracujących mięśni, co w czasie treningu objawia się znacznym przyrostem siły i wytrzymałości, a w okresie po treningowym do szybszej regeneracji organizmu. Ostatecznym efektem jest przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Preparat zwiększa również sprawność seksualną mężczyzn, ponieważ tlenek azotu nasila m.in. procesy fizjologiczne warunkujące erekcję. Uwaga! W czasie treningu siłowego może nastąpić waskularyzacja mięśni, czego efektem jest poprawienie zarysu żylnego oraz zwiększenie obwodu pracujących mięśni.

Jak stosować:

Zaleca się spożywać jedną porcję* Trec AAKG dwa razy dziennie, najlepiej na pusty żołądek. W zależności od postaci preparatu (kapsułki, płyn) można go popić lub rozpuścić w wodzie.

Podczas dni treningowych, pierwszą porcję należy spożyć pół godziny przed treningiem, zaś drugą zaraz po jego zakończeniu. W nietreningowe – przed pierwszym posiłkiem i przed zaśnięciem.

* Przyjmuje się, że pojedyncza porcja to 4 kapsułki lub 12,5 ml. 

Skład:

Alfa-ketoglutaran L-argininy (AAKG), jabłczan cytruliny, woda oczyszczona, aromat pomarańczowy, cyklaminian sodu – substancja konserwująca, acesulfam K, sukraloza, sacharynian sodu – substancja słodząca, guma arabska, ester glicerolu i żywicy roślinnej – stabilizatory, benzoesan sodu – substancja konserwująca, kwas cytrynowy – regulator kwasowości, tartrazyna, żółcień pomarańczowa – barwniki.

Dodaj opinię »