TREC AAKG Mega Hardcore 120kaps.

Promocja
TREC AAKG Mega Hardcore 120kaps.
TREC AAKG Mega Hardcore 120kaps.
Cena 41,99 PLN Cena poprzednia: 46,53 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Profesjonalny booster NO, w którego składzie znajdziesz solidne dawki dwóch najpopularniejszych „pomperów” jakimi są: alfa-ketoglutaran argininy (AAKG) oraz jabłczan cytruliny!
Wpływa na znaczną poprawę pompy mięśniowej poprzez rozszerzanie naczyń krwionośnych, co także pozwala na szybszą regenerację mięśni. Najwyższej jakościpreperat przedtreningowy, którego wprowadzenie potęguje efekt pompy mięśniowej.

- Każda porcja to unikalna mieszanka AAKG oraz Jabłczanu L-cytruliny.
- Wpływa na poprawę regenercji powysiłkowej
- Przyczynia się do przyrostów beztłuszczowej masy mięśniowej

Trec AAKG Mega Hardcore – prezentowany preparat powstał z myślą o sportowcach, dla których pompa treningowa jest czymś bardzo ważnym. Wpływa na rozszerzanie naczyń krwionośnych, co przekłada się na większy napływ krwi do mięśni i tym samym zwiększenie ich objętości. Umożliwia to szybsze dotlenienie i odżywienie komórek ciała, co pozwala na poprawę regeneracji powysiłkowej. Każda porcja charakteryzuje się wysoką koncentracją substancji aktywnych. Natomiast postać kapsułek umożliwia niezwykle precyzyjne odmierzanie dawki preparatu i jej modyfikacje jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Wartość odżywcza 4 kapsułki 8 kapsułek
Alfa-Ketoglutaran L-Argininy (AAKG)
- w tym L-Arginina
1680mg
1090mg
3360mg
2180mg
Jabłczan Cytruliny
- w tym L-Cytrulina
1120mg
630mg
2240mg
1260mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »