FINALFLEX Stimul 8 120kaps

Cena 129,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Finaflex Stimul8 120 kaps

przedtreningowy spalacz zawierający w składzie silnie pobudzające formuły wspomagające redukcję tkanki tłuszczowej. Suplement wspomaga wydajność podczas treningu jak również regenerację tuż po nim.  

 

  • WZMACNIA WYTRZYMAŁOŚĆ MIĘŚNI
  • REDUKUJE TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ
  • WSPOMAGA KONTROLĘ WAGI
  • DODAJE ENERGII
  • WPŁYWA NA POLEPSZENIE NASTROJU

 

W skład preparatu wchodzi:

Beta-alanina - naturalnie spotykana jest w czerwonym i białym mięsie. Stanowi prekursor karnozyny, będącej podstawowym elementem tkanki mięśniowej.

Karnozyna jest dipeptydem odpowiedzialnym za regulację pH układu mięśniowego. Związek ten odpowiedzialny jest za utrzymywanie równowagi kwasowo-zasadowej, co zapobiega powstawaniu kwasu mlekowego. Sprzyja regeneracji i niweluje uczucie nadmiernego zmęczenia po treningu.

Fenyloetyloamina - naturalnie spotykana w czekoladzie. Odpowiada za podniesienie ciśnienia krwi oraz poziom glukozy w organizmie co warunkuje nas do bycia czujnym i uważnym, ale też pozwala nam odczuwać zadowolenie. Ma szerokie zastosowanie, m.in. zwiększa zdolności poznawcze, poprawia nastrój, stymuluje do utraty wagi ciała oraz poprawia koncentrację. Powoduje uwalnianie się noradrenaliny i dopaminy w mózgu.

Kofeina - pobudza i przyspiesza jednocześnie zwiększa tempo metabolizmu. Zamienia tłuszcz w energię. Jej szerokie działanie pozwala zwiększyć koncentrację i zmniejszyć uczucie zmęczenia. Sprzyja wydajności psychicznej, ale także fizycznej.

Zielona herbata - ma za zadanie zwiększenie energii organizmu przez co dochodzi do spalania tłuszczów.

Ekstrakt z nasion Kakaowca - wspomaga utratę tkanki tłuszczowej, jednocześnie bardzo silnie pobudza. właściwego. Flawonoidy zawarte w nasionach kakaowca, działają antyoksydacyjnie, chroniąc prawidłowe funkcjonowanie organizmu przed wpływem wolnych rodników.

Hordenina działa pobudzająco spalając tłuszcz. Silniejsze zastosowanie ma w połączeniu z kofeiną.

Finaflex Stimul8

stworzona jest dla osób które oczekują silnego pobudzenia podczas treningu, ale jednocześnie dla tych którzy chcąstracić na wadze zbędne kilogramy. Suplement wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej, wspomaga regenerację i dodaje energii.

Dodaj opinię »