Sport Definition Essence Kofeina 120tabl

Promocja
Sport Definition Essence Kofeina 120tabl
Sport Definition Essence Kofeina 120tabl
Cena 19,00 PLN
Opinie: 1 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowejest mało
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Sport Definition Essence Kofeina 120tabl.

Idealny preparat dla osób poszukujących szybkiego pobudzenia oraz poprawy koncentracji! Każda porcja to aż 200mg czystej kofeiny będącej silnym stymulantem. Wpływa pozytywnie na zwiększenie uwagi, czujności, a nawet przyczynia się do wzrostu wytrzymałości wysiłkowej całego organizmu.

Najwyższej jakości kofeina bez niepotrzebnych dodatków w solidnej (aż 200mg) dawce w każdej porcji. Zapewnia potężny zastrzyk pobudzenia i wpływa na poprawę koncentracji i skupienia. Dodatkowo wpływa na zwiększenie czujności oraz uwagi. Wprowadzenie kofeiny do suplementacji przyczynia się do wzrostu wydolności i wytrzymałości fizycznej, co jest znakomitą wiadomością dla wszystkich osób aktywnych fizycznie.

Sport Definition ESSENCE – stanowi bardzo dobry wybór dla osób aktywnych fizycznie, które potrzebują wsparcia w słabsze dni, np. by wykonać planowany trening na 100% swoich aktualnych możliwości. Wpływa pozytywnie także na szybkość metabolizmu, co sprawia, że jest częstym dodatkiem w spalaczach tkanki tłuszczowej. Kofeina należy do grupy najsilniejszych stymulantów, których stosowanie jest w pełni legalne. Jeżeli trenujesz wieczorami może się okazać, że będziesz miał problemy z zaśnięciem, dlatego też warto poznać swój organizm i rozpocząć od połowy dawki.

Przyjmować 1 tabletkę dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu

Wartość odżywcza 1 tabletka
Kofeina 200 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
  • BigMan

    Czuc pobudzenie wiec dziala :D

Dodaj opinię

Dodaj opinię »