Sport Definition Essence Kofeina 120tabl

Promocja
Sport Definition Essence Kofeina 120tabl
Sport Definition Essence Kofeina 120tabl
Cena 19,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowedużo
Dostawa już od8,00 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Sport Definition Essence Kofeina 120tabl

Idealny preparat dla osób poszukujących szybkiego pobudzenia oraz poprawy koncentracji! Każda porcja to aż 200mg czystej kofeiny będącej silnym stymulantem. Wpływa pozytywnie na zwiększenie uwagi, czujności, a nawet przyczynia się do wzrostu wytrzymałości wysiłkowej całego organizmu. Najwyższa jakość!

ZNAKOMITY SUPLEMENT POCHODZĄCY ZE SPECJALISTYCZNEJ LINII PRODUKTÓW

Sport Definition ESSENCE – najwyższej jakości kofeina bez niepotrzebnych dodatków w solidnej (aż 200mg) dawce w każdej porcji. Zapewnia potężny zastrzyk pobudzenia i wpływa na poprawę koncentracji i skupienia. Dodatkowo wpływa na zwiększenie czujności oraz uwagi. Wprowadzenie kofeiny do suplementacji przyczynia się do wzrostu wydolności i wytrzymałości fizycznej, co jest znakomitą wiadomością dla wszystkich osób aktywnych fizycznie.

CZYSTA KOFEINA – COŚ WIĘCEJ NIŻ ŹRÓDŁO POBUDZENIA

Sport Definition ESSENCE – stanowi bardzo dobry wybór dla osób aktywnych fizycznie, które potrzebują wsparcia w słabsze dni, np. by wykonać planowany trening na 100% swoich aktualnych możliwości. Wpływa pozytywnie także na szybkość metabolizmu, co sprawia, że jest częstym dodatkiem w spalaczach tkanki tłuszczowej. Kofeina należy do grupy najsilniejszych stymulantów, których stosowanie jest w pełni legalne. Jeżeli trenujesz wieczorami może się okazać, że będziesz miał problemy z zaśnięciem, dlatego też warto poznać swój organizm i rozpocząć od połowy dawki.

SPORT DEFINITION ESSENCE KOFEINA – SZYBKIE WSPARCIE W SŁABSZY DZIEŃ!

Zalecane Spożycie

Przyjmować 1 tabletkę dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu.

Składniki

Kofeina bezwodna, substancje wypełniające (celuloza mikrokrystaliczna, skrobia), substancja przeciwzbrylające (węglan wapnia, dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych). Może zawierać niezamierzoną obecność pochodnych mleka, soi, zbóż zawierających gluten (pszenicy), jaj, selera i gorczycy

Tabela Odżywcza

Informacja żywieniowa

 

Porcja

1 tabletka

Ilość porcji

120

Zawartość w

1 tabletce

Kofeina

200 mg

 

Dodaj opinię »