Sport Definition Essence Tribulus Terrestis 90tabl.

Sport Definition Essence Tribulus Terrestis 90tabl.
Sport Definition Essence Tribulus Terrestis 90tabl.
Cena 49,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowejest mało
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Sport Definition ESSENCE Tribulus Terrestis 90tabl.
Tribulus (buzdyganek naziemny) jest rośliną występującą w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Europie Wschodniej, Indiach oraz Chinach. A czemu służy? Najczęściej stosuje się go celem poprawy samopoczucia, odporności, zwiększeniu libido i przyrostowi masy mięśniowej.
ESSENCE Tribulus Terrestris to suplement diety w postaci tabletek zawierający ekstrakt z owoców buzdyganka ziemnego (Tribulus terrestris L.), standaryzowany na zawartość saponin. ESSENCE Tribulus Terrestris – roślinne wsparcie Twojego organizmu. To może być suplement diety, którego potrzebujesz!

Zawiera 90 % saponin.
Stwierdzono, że saponiny mogą przyczynić się do zwiększenia poziomu testosteronu, a także wykazywać wpływ w integralności i funkcjonowaniu na poziomie komórkowym, co w efekcie może przyczynić się do wspomagania funkcjonowania krążenia, a pośrednio do poprawy popędu seksualnego

Wartość odżywcza 1 tabletka
Ekstrakt z owoców buzdyganka ziemnego
- w tym saponiny
1100mg
990mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »