Sport Definition Essence Różeniec Górski 90tabl

Sport Definition Essence Różeniec Górski 90tabl
Sport Definition Essence Różeniec Górski 90tabl
Cena 49,00 PLN
Opinie: 1 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Sport Definition Essence Różeniec Górski 90tabl/.

Najwyższej jakości preparat oparty w pełni na ekstrakcie z Różeńsa Górskiego o wysokiej standaryzacji na zawartość rozawin oraz salidrozydów! Wpływa pozytywnie na pracę układu nerwowego i umiejętność zapamiętywania. Uważany jest za jeden z najlepszych naturalnych adaptogenów. Polecany osobom aktywnym fizycznie!

Sport Definition ESSENCE – podchodzisz na poważnie do swoich treningów i trzymasz się zawsze założeń, niezależnie od sytuacji? Twoje życie pełne jest stresu, także ze strony zawodowej? Masz dość wszystkiego i miewasz chwile zwątpienia? Rozwiązaniem Twoich problemów może być właśnie ten preparat, w którego każdej porcji znalazła się solidna dawka ekstraktu z Różeńca górskiego (Rhadiola rosea), będącego źródłem wielu substancji bioaktywnych. Zaliczany jest do grupy najsilniejszych naturalnych adaptogenów, których wprowadzenie do stałej suplementacji wspiera organizm w przystosowaniu się do funkcjonowania w trudnych warunkach (chociażby olbrzymich dawek stresu rożnego pochodzenia). Wpływa pozytywnie na poprawę samopoczucia i nastroju. Warto wspomnieć, że usprawnia także procesy regeneracyjne, skracając czas powrotu do pełnej formy, nawet po ciężkim treningu.

Przyjmować 1/4 tabletki dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu.

Wartość odżywcza 1 tabletka 1/4 tabletki
Ekstrakt z korzenia różeńca górskiego 500 mg 125 mg
w tym rozawina (3%) 15 mg 3,75 mg
w tym salidrozydy (1%) 5 mg 1,25 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
  • Mojżesz

    Świetny produkt poprawiający pamięć ale też i zauważyłem lepszą regeneracje. Napewno zostanie w mojej stałej suplementacji

Dodaj opinię

Dodaj opinię »