Sport Definition Essence Piperine 95% 90tabl.

Sport Definition Essence Piperine 95% 90tabl.
Sport Definition Essence Piperine 95% 90tabl.
Cena 24,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowejest mało
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Pieprz czarny (dzięki zawartej w nim piperynie) od wieków stosowany był jako pomoc w utrzymaniu naturalnych funkcji trawiennych, czyli jako wsparcie trawienia i apetytu.
Wspomaga również krążenie krwi przez drobne naczynia krwionośne i naczynia włosowate. Ekstrakt z pieprzu czarnego to także cenne właściwości antyoksydacyjne.

Piperyna jest najobficiej występującym alkaloidem Piper nigrum, ponieważ stanowi około 98% wszystkich alkaloidów zawartych w pieprzu, w związku z tym zawartość piperyny przyjmuje się jako miarę całkowitej ostrości pieprzu.

Zgodnie z danymi zebranymi w publikacji naukowej z 2016 r. dotyczącej piperyny, przykładem na to jest wykorzystywanie w tradycji chińskiej i indyjskiej pieprzu jako naturalnego środka wspomagającego np. w celu pobudzenia apetytu czy wsparcia trawienia. Ponadto, jak donoszą dostępne badania naukowe, piperyna wykazuje przede wszystkim właściwości przeciwutleniające oraz (zgodnie z podanym wyżej artykułem naukowym) może przez to przejawiać działanie chemoprewencyjne.

Wartość odżywcza 1 tabletka
Ekstrakt z nasion czarnego pieprzu
- w tym piperyna
27mg
25,7mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »