Sport Definition Essence Milk Thristle 90tabl.

Sport Definition Essence Milk Thristle 90tabl.
Sport Definition Essence Milk Thristle 90tabl.
Cena 19,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowejest mało
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

ESSENCE Milk Thistle to produkt naturalny, zawierający wysokiej jakości ekstrakt z ostropestu plamistego, co zapewnia nie tylko dużą skuteczność, ale i wysokie bezpieczeństwo stosowania. Jedna tabletka produktu zawiera aż 500 mg ekstraktu z nasion ostropestu plamistego, a całe opakowanie wystarcza nawet na kilka miesięcy suplementacji.

Ostropest plamisty to lecznicza roślina od wieków stosowana w fitoterapii, której podstawowym działaniem jest utrzymanie wątroby w możliwie najlepszej kondycji. Pierwsze wzmianki o jej leczniczych właściwościach pojawiły się już w IV w. p.n.e., a duża skuteczność potwierdzona licznymi badaniami, sprawiła, że ostropest jest dzisiaj najczęściej wybieranym lekiem roślinnym w procesach leczenia wątroby.

W JAKI SPOSÓB OSTROPEST WSPIERA NASZĄ WĄTROBĘ? Pozytywne działanie ostropestu wynika z wysokiej zawartości sylimaryny, która jest związkiem roślinnym składającym się z sylibiny, izosylibiny, sylidianiny i sylikrystyny. Działanie sylimaryny to przede wszystkim ochrona wątroby przed szkodliwymi związkami organicznymi, takimi jak alkohol, czy leki.

KTO POWINIEN SUPLEMENTOWAĆ OSTROPEST PLAMISTY?
Stosowanie ostropestu zalecane jest osobom narażonym na czynniki negatywnie wpływające na funkcjonowanie wątroby, a w szczególności osobom nadużywającym alkoholu, przebywającym w skażonym środowisku (np. miejsca pracy) oraz osobom przyjmującym sterydy, leki i nadmierne ilości
suplementów.

Sposób użycia Milk Thistle Essence 90 tabletek:
Należy przyjmować 1 tabletkę dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu.

Zawartość 1 tabletka %RWS
Ekstrakt z nasion ostropestu plamistego 500 mg -
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »