Sport Definition Essence Magnesium Cirate 200g.

Sport Definition Essence Magnesium Cirate 200g.
Sport Definition Essence Magnesium Cirate 200g.
Cena 29,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynoweśrednio
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Sport Definition ESSENCE Magnesium Cirate 200g.
Suplement diety w postaci proszku zawierający magnez w formie cytrynianu magnezu oraz witaminę B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

W organizmie człowieka znajduje się około 25 – 30 g magnezu. Ponad połowa tej ilości znajduje się w tkance kostnej; w mięśniach i tkankach miękkich około 40%, a w płynach międzykomórkowych – 1%. Magnez jest składnikiem wnętrza komórki, a jego stężenie jest większe w przestrzeni międzykomórkowej niż poza nią. Magnez ma istotny udział w metabolizmie komórkowym; jego transport związany jest z wysoką aktywnością metaboliczną.

Odgrywa rolę w procesie podziału komórek i pomaga w utrzymaniu równowagi elektrolitowej. Przyczynia się do zmniejszenia uczucia zmęczenia i znużenia oraz do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. Ten składnik mineralny pomaga w prawidłowym funkcjonowaniu układu nerwowego, a także w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Magnez pomaga w utrzymaniu zdrowych kości i zębów oraz w utrzymaniu prawidłowych funkcji psychologicznych. Pomaga również w prawidłowej syntezie białka.

Wartość odżywcza 3 g %RWS
Magnez 400 mg 107%
Witamina B6 0,8 mg 57%
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »