Sport Definition Essence Kwas Alfa Liponowy 90tabl

Sport Definition Essence Kwas Alfa Liponowy 90tabl
Sport Definition Essence Kwas Alfa Liponowy 90tabl
Cena 55,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowedużo
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Sport Definition Essence Kwas Alfa Liponowy 90tabl.

Czysty kwas alfa-liponowy bez zbędnych dodatków? Tak, to możliwe! Każda porcja dostarcza do organizmu aż 600mg ALA, co stawia go w czołówce tego typu suplementów. Usprawnia detoksykację, i nawet wspiera nieuaktywnianie wolnych rodników. Najwyższa jakość w dobrej cenie, na wyciągnięcie ręki!

Sport Definition ESSENCE – bogate źródło najwyższej jakości kwasu alfa-liponowegogo (ALA) o szerokim i pozytywnym wpływie na organizm. Ze względu na swoją budowę chemiczną klasyfikowana jest do grupy substancji witamino-podobnych. Wpływa pozytywnie na układ krwionośny i odpornościowy. Usprawnia detoksykację organizmu. Natomiast ze względu na potencjał antyoksydacyjny, pomaga ograniczyć aktywność wolnych rodników tlenowych, które wpływają negatywnie na zdrowie. Organizm jest w stanie w bardzo niewielkim stopniu sam syntetyzować ALA, jednak są to niewielkie ilości, które nie pokrywają jego zapotrzebowania. Należy zatem zadbać o jego odpowiednią ilość, wykorzystując do tego celu profesjonalną suplementację lub przy pomocy gruntownie przemyślanej diety.

Przyjmować 1 tabletkę dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu.

Wartość odżywcza 1 tabletka
Kwa alfa liponowy 600 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »