Sport Definition Essence Guarana+ 90tabl.

Sport Definition Essence Guarana+ 90tabl.
Sport Definition Essence Guarana+ 90tabl.
Cena 24,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowedużo
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Essence Guarana+ to idealny wybór. Ekstrakt z nasion guarany standaryzowany na zawartość kofeiny, który został dodatkowo jeszcze nią wzbogacony.
Pamiętaj, że kofeina pomaga poprawić skupienie/koncentrację oraz pomaga zwiększyć czujność.

Guarana jest rośliną naturalnie występującą na terenach Ameryki Południowej, głównie w Brazylii w dorzeczu Amazonki. Jej uprawę zapoczątkowali Indianie z plemienia Sateré-Mawé, a obecnie hodowana jest w Brazylii, głównie w stanach Amazonas i Bahia, skąd uzyskuje się 95% całej brazylijskiej guarany. Zgodnie z dostępnymi informacjami, guarana zawiera większą ilość kofeiny niż większość roślin.

Głównym związkiem odpowiedzialnym za działanie guarany jest kofeina. A czy wiesz, że Indianie stosowali guaranę w trakcie długich i wyczerpujących polowań ze względu na jej właściwości stymulujące? Była przez nich także traktowana m. in. jako wsparcie intensywnego wysiłku fizycznego i stresu psychicznego. Aktualnie guarana cieszy się uznaniem za działanie adaptogenne, stymulujące ośrodkowy układ nerwowy oraz wspierające pamięć i koncentrację. Może też wspomagać w stanach zmęczenia.

Wartość odżywcza 1 tabletka
Ekstrakt z nasion guarany
- w tym kofeina
228mg
50mg
Kofeina 150mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »