Sport Definition Essence Glukozamina Chondroityna & MSM 90tabl.

Sport Definition Essence Glukozamina Chondroityna & MSM 90tabl.
Sport Definition Essence Glukozamina Chondroityna & MSM 90tabl.
Cena 39,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynoweśrednio
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Essence Glukozamina Chondroityna & MSM 90 tabl. to suplement diety będący źródłem 3 związków aktywnych o szerokim działaniu na organizm. Glukozamina Chondroityna & MSM to niezwykle skuteczne połączenie 3 składników, które działają synergicznie i stosowane są często w kierunku wsparcie narządu ruch (pomagając zadbać o prawidłowe funkcjonowanie kości i stawów).

Glukozamina jest składnikiem licznych preparatów polecanych w celu łagodzenia bólu stawów i wspomagających zachowanie ich sprawności. Chondroityna za to ochrania i regeneruje stawy – to dzięki niej wytwarzana jest substancja amortyzująca ruch, a stawy są elastyczne. MSM z kolei odpowiada za utrzymanie dobrej kondycji jak również elastyczności skóry i naczyń krwionośnych. Zapewniając ścianom komórkowym przepuszczalność dla substancji odżywczych i możliwość wydalania toksyn.

Sposób użycia:
Stosować 1 porcję dziennie najlepiej podczas posiłku. Popić około 300 ml wody.

Wartość odżywcza 3 tabletki
Siaczan glukozaminy 1000 mg
Siarczan chondroityny 1000 mg
Metylosulfonylometan 600 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »