Sport Definition Essence Chromium Picolinate 180tabl.

Sport Definition Essence Chromium Picolinate 180tabl.
Sport Definition Essence Chromium Picolinate 180tabl.
Cena 24,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynoweśrednio
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Pikolinian chromu to organiczny kompleks chemiczny pierwiastka chromu i kwasu pikolinowego, zapewniający bardzo dobrą przyswajalnośći i bezpieczeństwo stosowania.
Chrom w postaci trójwartościowej wchodzi w skład czynnika tolerancji glukozy (w skrócie GTF), substancja, która syntetyzowana jest przede wszystkim w wątrobie i jej głównym zadaniem jest wzmacnianie funkcji insuliny. Insulina jest hormonem anabolicznym, odpowiada za transport składników odżywczych do komórek mięśniowych. Kwas pikolinowy oprócz właściwości chelatujących posiada także potencjał przeciwzapalny.

- Pozytywnie wpływa na redukcję masy ciała.
- Przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu makroskładników odżywczych
- Chrom pomaga w utrzymaniu prawidłowego poziomu glukozy we krwi

Chrom przyczynia się do utrzymania prawidłowej masy ciała, gdyż reguluje funkcje głodu i sytości. Jego suplementacja będzie wskazana osobom, które chcą zrzucić kilka kilogramów. Chrom jest pierwiastkiem, który występuje w organizmie ludzkim w niewielkiej ilości – przeciętnie ok. 6 mg.

Wartość odżywcza 1 tabletka
Chrom 200mg (500% RWS)
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »