Sport Definition Essence Berberyna + Kurkumina 90tabl

Sport Definition Essence Berberyna + Kurkumina 90tabl
Sport Definition Essence Berberyna + Kurkumina 90tabl
Cena 49,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowejest mało
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Sport Definition Essence Berberyna + Kurkumina 90tabl.

Unikalne połączenie najwyższej jakości berberyny oraz kurkuminy pochodzących z naturalnych ekstraktów! Solidne dawki substancji aktywnych zapewniają realne wsparcie organizmu. Wspierają między innymi układ pokarmowy oraz szybką regenerację stawów. Sięgnij po najwyższą jakość!

Sport Definition ESSENCE Berberyna + Kurkumina – zaawansowany suplement stworzony z myślą o sportowcach oczekujących najwyższej jakości naturalnych składników w dawkach, które zapewniają realne działanie – i wszystko to w dobrej cenie. Wartym podkreślenia jest fakt wykorzystania najwyższej jakości ekstraktów o bardzo wysokich standaryzacjach na zawartość substancji aktywnych.
Berberyna jest substancją wpływającą na organizm na wielu płaszczyznach, w tym wspiera utrzymanie prawidłowego poziomu cukru we krwi. Przypisuje się jej także wpływ na przyśpieszenie przemian metabolicznych (wpływając na enzym AMPK).
Kurkumina należy do grupy kurkuminoidów, czyli substancji charakteryzujących się pozytywnym wpływem między innymi na układ immunologiczny. Wykazuje także silne właściwości antyoksydacyjne, wzmacniające go w walce z wolnymi rodnikami. Wykorzystywana jest często w preparatach na stawy – przyśpiesza ich sprawną regenerację. Kurkumina znajdująca się w preparacie pochodzi z naturalnego ekstraktu o standaryzacji na poziomie minimum 97% (dla jej zawartości). Wykorzystywana od wieków w tradycyjnej medycynie ajurweryjskiej.

Przyjmować 1 tabletkę dziennie, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu.
Wartość odżywcza 1 tabletka
Ekstrakt z berberysu 500 mg
Ekstrakt z kurkumy 200 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »