SCITEC PFX 120 kapsułek wysyłka Gratis!

Cena 49,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

PFX to kompleksowa formuła zawierająca stymulanty, służąca do kontroli wagi ciała i poziomu tkanki tłuszczowej. Dostarcza 11 składników, w tym Synefrynę z Citrus Aurantium, Kwas Hydroksycytrynowy (HCA) z Garcyni Kambodżańskiej oraz Galusan Epigallokatechiny (EGCG) z Zielonej Herbaty i może przyczyniać się do ułatwienia kontroli wagi ciała, poziomu tkanki tłuszczowej oraz hamowania nadmiernego apetytu. Zawiera Chrom, który przyczynia się do normalnego metabolizmu makroskładników i utrzymania normalnego poziomu glukozy we krwi*. Jod przyczynia się do normalizacji produkcji hormonów tarczycy oraz poprawnego funkcjonowania tarczycy*. Dołączyliśmy także nasz matriks Karnitynowy „MultiCarn”, wzbogacony jest dodatkiem Choliny, który przyczynia się do normalnego metabolizmu lipidów i utrzymania normalnego funkcjonowania wątroby*.

*Oświadczenia te zostały naukowo udowodnione przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) oraz zatwierdzone przez Komisję Europejską (KE).

Sposób użycia

Zaleca się rozpocząć stosowanie produktu od 1-2 kapsułek 1-2 razy dziennie, w celu oceny reakcji organizmu. Stopniowo zwiększaj dawkę do 4 kapsułek dwa razy dziennie na pusty żołądek – rano i po południu. Przyjmuj w cyklach: 8-12 tygodni stosowania, 2 tygodnie przerwy. Unikaj innych stymulantów podczas stosowania produktu (Zawiera 220 mg kofeiny w jednej pocji – 4 kapsułki)!

 

Wielkość Porcji: 4 kapsułki
Ilość Porcji w Opakowaniu: 30

 

Ilość w Porcji

ZDS%*

 

 

Ilość w Porcji

ZDS%*

Ekstrakt z Citrus Aurantium

525 mg

 

Ekstrakt z zielonej herbaty

200 mg

Matriks Karnitynowy „MultiCarn”

512 mg

 

(standaryzowany na 50 % polfienoli)

(L-karnityna L-tartrate, Acetylo L-karnityny HCl, Dwuwinian Choliny, Kwas Fumarowy)

 

L-Tyrozyna

200 mg

Zapewniający Cholinę

83 mg

15%

 

Kofeina
(maksymalna zawartość w jednej porcji)

200 mg

Ekstrakt z Garcini cambogia

500 mg

 

Pikolinian Chromu

200 mcg

(standaryzowany na 60% Kwasu Hydroksycytrynowego [HCA])

 

zapewnia Chrom

25 mcg

62%

 

 

 

 

Jod

23 mcg

15%

 

* ZDS%: Procent Zalecanego Dziennego Spożycia.
† ZDS nie ustalone w UE.

 

Ekstrakt z (owocu) Citrus aurantium (4%synefryny), ekstrakt z (owocu) Garcinia cambogia, Otoczka kapsułki (żelatyna; Barwniki: Dwutlenek tytanu, Czerwony tlenek żelaza, Czerwień allura**), Dwuwinian cholina, ekstrakt z (liści) Camellia sinensis, L-Tyrozyna, Kofeina bezwodna, L-karnityna L-tartrate, Acetylo L-Karnityny HCl, Kwas Fumarowy, Jodek Potasu, Pikolinian Chromu.

** Może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci!

Dodaj opinię »