SCITEC ISO GREAT Zero 900g

SCITEC ISO GREAT Zero 900g
SCITEC ISO GREAT Zero 900g
Cena 129,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowejest mało
wybierz:
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Firmy produkujące odzywki i suplementy posługują się całą masą sztuczek marketingowych przy podawaniu procentowej zawartości białka w swoich produktach. Jedną z nich jest nieuwzględnienie, naturalnie występującej w produktach sypkich, 5% zawartości wilgoci, która może być usunięta wyłącznie w warunkach laboratoryjnych. Przez to podawane wyniki badań są o 5% zawyżone w stosunku do tego, co posiada klient w zakupionym produkcie. Ale nasz izolat białek serwatki ISOGREAT cechuje się rzeczywistą zawartością białka przekraczającą 90%, dzięki czemu masz pewność, że z każdą porcją dostarczasz swojemu organizmowi dokładnie tyle białka ile podano na etykiecie. ISOBEST jest całkowicie pozbawiony tłuszczu i węglowodanów, co oznacza, że nie zawiera również ani grama laktozy czy cholesterolu. Ten najwyższej jakości izolat białek serwatki – pozyskiwany z wykorzystaniem technologii niskociśnieniowej i niskotemperaturowej ultra- i mikrofiltracji krzyżowej – dostarcza wszystkich niezbędnych aminokwasów, jak również biologicznie aktywnych mikrofrakcji białkowych takich jak beta laktoglobulina, alfa laktoalbumina, surowicza albumina wołowa, immunoglobulina G, laktoferryna i glikomakropeptyd. Spożywane białko przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej oraz do utrzymania prawidłowego stanu kości*.

*Oświadczenie udowodnione naukowo przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA) oraz zatwierdzone przez Komisję Europejską (EC).

Sposób użycia

Rozpuścić jedną porcję produktu (22 g) w 250 ml dowolnego płynu, aby uzyskać shake. Spożywać najlepiej po treningu

 

Informacje alergiczne

Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym mleko, soję, białko jajeczne, gluten, orzechy, ryby oraz skorupiaki!

Uwaga

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci!

 

Wielkość Porcji: 22 g (½ miarki)

 

22 g

RI%**

100 g

 

22 g

RI%**

100 g

Wartość energetyczna

80 kcal

4%

364 kcal

 

Węglowodany

0 g

0%

0 g

 

335 kJ

-

1529 kJ

 

cukry proste

0 g

0%

0 g

Tłuszcze

0 g

0%

0 g

 

Białko

20 g

40%

91 g

tłuszcze nasycone

0 g

0%

0 g

 

Sól*

0.10 g

2%

0.45 g

 

 

*Dodatek soli spowodowany jest wyłącznie naturalną zawartością sodu.
**%RI - Referencyjne spożycie u przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).

 

 

 

Typowy Profil Aminokwasowy (% białka)

 

L-Alanina

 

5.0

 

 

L-Lizyna***

 

9.6

 

L-Arginina

 

2.1

 

 

L-Metionina***

 

2.2

 

Kwas L-Asparaginowy

 

11

 

 

L-Fenyloalanina***

 

3.0

 

L-Cysteina

 

2.2

 

 

L-Prolina

 

5.5

 

L-glutamina

 

18.1

 

 

L-Seryna

 

4.6

 

Glicyna

 

1.4

 

 

L-Treonina***

 

6.7

 

L-Histydyna***

 

1.7

 

 

L-Tryptofan***

 

1.4

 

L-Izoleucyna***

 

6.4

 

 

L-Tyrozyna

 

2.6

 

L-Leucyna***

 

10.6

 

 

L-Walina***

 

5.9

 

 

 

*** Aminokwasy niezbędne.

 

Składniki

Cappuccino: izolat białek serwatki CFM [(wyprodukowany z mleka, emulgator: lecytyna sojowa) pozyskiwany z wykorzystaniem technologii niskociśnieniowej i niskotemperaturowej ultra- i mikrofiltracji krzyżowej – dostarcza wszystkich niezbędnych aminokwasów, jak również biologicznie aktywnych mikrofrakcji białkowych takich jak beta laktoglobulina, alfa laktoalbumina, surowicza albumina wołowa, immunoglobulina G, laktoferryna i glikomakropeptyd], L-glutamina, L-arginina, substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), Aromat (cappuccino), ekstrakt słodowy (pozyskany z jęczmienia).

Krem pomarańczowy: izolat białek serwatki CFM [(wyprodukowany z mleka, emulgator: lecytyna sojowa) pozyskiwany z wykorzystaniem technologii niskociśnieniowej i niskotemperaturowej ultra- i mikrofiltracji krzyżowej – dostarcza wszystkich niezbędnych aminokwasów, jak również biologicznie aktywnych mikrofrakcji białkowych takich jak beta laktoglobulina, alfa laktoalbumina, surowicza albumina wołowa, immunoglobulina G, laktoferryna i glikomakropeptyd], L-glutamina, L-arginina, substancje słodzące (acesulfam-k, sukraloza), Aromat (pomarańczowy), barwnik (Żółcień pomarańczowa FCF****).

Malinowy: izolat białek serwatki CFM [(wyprodukowany z mleka, emulgator: lecytyna sojowa) pozyskiwany z wykorzystaniem technologii niskociśnieniowej i niskotemperaturowej ultra- i mikrofiltracji krzyżowej – dostarcza wszystkich niezbędnych aminokwasów, jak również biologicznie aktywnych mikrofrakcji białkowych takich jak beta laktoglobulina, alfa laktoalbumina, surowicza albumina wołowa, immunoglobulina G, laktoferryna i glikomakropeptyd], L-glutamina, L-arginina, substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), Aromat (malinowy), regulator kwasowości (Kwas cytrynowy), Barwnik (Czerwień koszelinowa A- Pąs 4R****).

Truskawkowy: izolat białek serwatki CFM [(wyprodukowany z mleka, emulgator: lecytyna sojowa) pozyskiwany z wykorzystaniem technologii niskociśnieniowej i niskotemperaturowej ultra- i mikrofiltracji krzyżowej – dostarcza wszystkich niezbędnych aminokwasów, jak również biologicznie aktywnych mikrofrakcji białkowych takich jak beta laktoglobulina, alfa laktoalbumina, surowicza albumina wołowa, immunoglobulina G, laktoferryna i glikomakropeptyd], L-glutamina, L-arginina, substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), Aromat (truskawkowy), barwnik (Betanina).

Waniliowy: izolat białek serwatki CFM [(wyprodukowany z mleka, emulgator: lecytyna sojowa) pozyskiwany z wykorzystaniem technologii niskociśnieniowej i niskotemperaturowej ultra- i mikrofiltracji krzyżowej – dostarcza wszystkich niezbędnych aminokwasów, jak również biologicznie aktywnych mikrofrakcji białkowych takich jak beta laktoglobulina, alfa laktoalbumina, surowicza albumina wołowa, immunoglobulina G, laktoferryna i glikomakropeptyd], L-glutamina, L-arginina, substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), Aromat (waniliowy).

Waniliowo-jagodowy: izolat białek serwatki CFM [(wyprodukowany z mleka, emulgator: lecytyna sojowa) pozyskiwany z wykorzystaniem technologii niskociśnieniowej i niskotemperaturowej ultra- i mikrofiltracji krzyżowej – dostarcza wszystkich niezbędnych aminokwasów, jak również biologicznie aktywnych mikrofrakcji białkowych takich jak beta laktoglobulina, alfa laktoalbumina, surowicza albumina wołowa, immunoglobulina G, laktoferryna i glikomakropeptyd], L-glutamina, L-arginina, substancje słodzące (acesulfam-K, sukraloza), Aromat (kremowa wanilia, malinowy, jagodowy), barwnik (Karmoizyna****, Błękit brylantowy FCF).

****Może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci!

Dodaj opinię »