SCITEC Essential Amino Matrix 300g

SCITEC Essential Amino Matrix 300g
SCITEC Essential Amino Matrix 300g
Cena 48,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
wybierz:
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Nasza formuła zawiera wszystkie 9 aminokwasów, są niezbędne dla nas, ponieważ nie mogą być syntetyzowane przez organizm i w związku z tym muszą być dostarczane w diecie. 9 aminokwasów, które organizm nie może syntetyzować: histydyna, izoleucyna, leucyna, lizyna, metionina, fenyloalanina, treonina, tryptofan, walinę. Rozgałęzionych aminokwasów (BCAA) należą te, które istotne i stanowią 35% niezbędnych aminokwasów w białkach mięśniowych.Ilość leucyny jest najwyższa w naszym preparacie, jak jest to jeden z najważniejszych aminokwasów. Zużycie istotnych aminokwasów bezpośrednio przed treningiem siłowym jest duże, z powodu zwiększonego dostarczania aminokwasów do mięśni ze zwiększonym przepływem krwi!
 

Sposób użycia

Należy stosować 1 porcję produktu zawsze tuż przed treningiem lub ewentualnie jakiś czas po treningu. Rozpuścić porcję produktu (12 g) w 400 ml wody i mieszać energicznie przez 30 sekund. Następnie pozostawić na chwilę w celu poprawy rozpuszczalności składników! W celu zwiększenia rezultatów, zaleca się stosować wraz z posiłkiem będącym źródłem węglowodanów.

nformacje alergiczne

Produkt może zawierać śladowe ilości mleka, jaj, glutenu, soi, orzechów, ryb oraz skorupiaków.
 

Uwaga!

Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. NIE NALEŻY PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ DZIENNEJ PORCJI DO SPOŻYCIA! Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci!
 

Smaki

grejpfrutowy, pink lemoniada: 300 g; wersja bezsmakowa: 180 g
 

Opakowania

180 g – 30 dawki; 300 g – 25 dawki

Dodaj opinię »