SAN T3 90 kaps

Cena 44,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

San T3 to nowoczesny produkt wspomagający spalanie zbędnych ilości tkanki tłuszczowej. Działa poprzez wspomaganie pracy tarczycy - gruczołu wydzielającego takie hormony jak np. tyroksyna. Produkt ten zawiera w składzie 99% ekstrakt z gugglesteronów E i Z, dzięki czemu posiada charakteryzuje się wyjątkową skutecznością działania.
 

  • W 100% NATURALNY
  • WSPOMAGA PRODUKCJĘ HORMONÓW TARCZYCY
  • PRZSPIESZA METABOLIZM
  • NASILA PROCES LIPOLIZY
  • MOŻE POPRWIAĆ SYNTEZĘ BIAŁEK
  • MOŻE OBNIŻAĆ WYSOKI CHOLESTEROL
  • WPŁYWA POZYTYWNIE NA CERĘ
  • ZWIĘKSZA WYDATEK ENERGETYCZNY ORGANIZMU


W skład
T3 wchodzi:

Gugglosterony E&Z - są to związki pozyskiwane z Balsamowca Mukul. Od setek lat używane w tradycyjnej Indyjskiej medycynie ludowej. Ich główne działanie polega na wywieraniu wpływu na metabolizm tarczycy - stymulują ją do zwiększenia wydzielania tyroksyny, hormonu odpowiedzialnego za kontrole tempa przemiany materii oraz rozpad tkanki tłuszczowej. Dodatkowo Gugglosterony pozytywnie wpływają na profil lipidowy (poziom cholesterolu) co bywa częstą przyczyną chorób w późniejszym okresie życia.

San T3 działa regulująco na pracę tarczycy, stymulując ją do zwiększonego wydzielania hormonów, co pozwala na znaczne przyspieszenie tempa przemian metabolicznych i efektywniejsze pozbywanie się tkanki tłuszczowej. Pozwala również na zwiększoną produkcję ciepła (termogenezę).

San T3 polecany jest sportowcom w trakcie stosowania diet redukcyjnych w celu maksymalizowania ich efektów. Mogą go również stosować osoby o mniejszej aktywności fizycznej.

SKŁADNIKI AKTYWNE

SAN T3

 

 

Porcja jednorazowa

1 kapsułka

 

 

Ilość porcji w opakowaniu

90

 

 

Opakowanie

90 kapsułek

 

 

Zawartość

w 1 porcji (1 kapsułka)

zaw:

% DZ

 

99% Pure Guggulsterones (korzeń)

20 mg

 

 

(standaryzowany do izomerów 55% Z i 45% E)

 

 

 

 

 

 

Zalecane Dzienne Dawkowanie

  • Dzień Treningowy: Jedna porcja (1 kapsułka) razem ze śniadaniem, druga porcja (1 kapsułka) razem z obiadem, trzecia porcja (1 kapsułka) razem z kolacją.

Dzień Nietreningowy: Jedna porcja (1 kapsułka) razem ze śniadaniem, druga porcja (1 kapsułka) razem z obiadem, trzecia porcja (1 kapsułka) razem z kolacją.

Dodaj opinię »