Zapisz się do Newslettera i bądź na bieżąco z najnowszymi ofertami.
Menu

body4you | Regulamin

1 .Właścicielem sklepu internetowego body4you.pl jest firma :
PRE & PRO SPORT
P. Piechocki L. Potoczna SPÓŁKA CYWILNA
44-335 Jastrzębie-Zdrój, ul. Szkolna 60/5
NIP: 633-219-28-66
REGON: 241214361
2. Zamówienia można składać poprzez formularz zamówień, telefonicznie pod numerem 32-726-22-77 lub za pośrednictwem poczty e-mail pisząc na adres sklep@body4you.pl.
3. Kupujący powinien podać numer telefonu stacjonarnego lub komórkowego i adres e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia i kontakt w sprawie złożonego zamówienia.
4. Zamówienia z nieprawidłowo wypełnionym formularzem nie będą realizowane.
5. Ceny towarów znajdujących się w sklepie body4you.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny mają charakter wiążący z chwilą złożenia zamówienia.
6. Zamówione towary dostarczane są na terenie Polski za pośrednictwem Poczty Polskiej S.A. lub firmy kurierskiej POCZTEX.
7. Termin realizacji zamówienia na terenie Polski wynosi od 1 do 5 dni roboczych, najczęściej czas oczekiwania na paczkę to 2-3 dni.
8. Zakupione towary dostarczane są pod adres wskazany w formularzu zamówień.
9. Zapłata za towar uiszczana jest gotówką spedytorowi, na poczcie przy odbiorze przesyłki lub przelewem na nasze konto bankowe w Aliorbank: 32 2490 0005 0000 4500 2115 3853 lub za pośrednictwem systemu PayU oraz Platnosci.pl (za pomocą kart kredytowych i płatności z banków).
10. Zakupione i dostarczone towary są szczelnie zapakowane i posiadają aktualną datę przydatności do spożycia.
11. Oferta zamieszczona na www.body4you.pl nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów prawa cywilnego oraz nie przedstawia stanów magazynowych.
12. Informujemy, że każdy Konsument może skorzystać z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń. W tym celu została udostępniona unijna platforma internetowa ODR, dostępna pod adresem: http://ec.europa.eu/consumers/odr/. Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług.
13. Dane osobowe uczestnika są chronione zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. 2014 r. poz. 1182, z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. Nr 144, poz. 1204).
14. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług. W razie wątpliwości prosimy o kontakt pod numerem tel. 32-726-22-77 lub pisząc na adres: sklep@body4you.pl

Zwroty zakupów i środków oraz reklmacje
1. W chwili doręczenia paczki zobowiązani są Państwo sprawdzić jej stan. W przypadku stwierdzenia uszkodzenia, zobowiązani są Państwo zgłosić ten fakt kurierowi i niezwłocznie skontaktować się ze sklepem body4you.pl. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych przesyłki powstałe podczas transportu będą rozpatrywane tylko i wyłącznie po sporządzeniu protokołu szkodowego podpisanego przez odbiorcę przesyłki i kuriera.
2. Dbamy o to, aby fotografie na stronie body4you.pl prezentowały towar dokładnie taki, jaki Państwo otrzymają po dokonaniu zakupu. W niektórych przypadkach mogą Państwo zaobserwować różnice, niebędące podstawą reklamacji, wynikające z następujących powodów:
- Różnica pojemności. Ze względu na to, że produkty o różnej pojemności mogą mieć załączone zdjęcie produktu o jednej pojemności, kształt i proporcje opakowań mogą nie zgadzać się. Przykładowo wszystkie produkty mogą mieć zdjęcie opakowania 180 kapsułek, a ono nie będzie identyczne kształtem z opakowaniem 440 kapsułek.
- Różnica serii. Ze względu na częste zmiany szaty graficznej produktów, może zdarzyć się, że fotografia będzie się różniła od otrzymanego produktu. Dotyczy to tylko i wyłącznie szaty graficznej. Natomiast skład oraz wielkość opakowania muszą pozostawać identyczne.
- Niedoskonałość fotografii. Staramy się, aby kolory zdjęć były jak najbardziej zbliżone do rzeczywistych, jednakże mogą czasem wystąpić różnice odcieni.
3. Z towaru zakupionego w naszym sklepie można zrezygnować (odstąpić od zawarcia umowy) w ciągu 14 dni od dnia odebrania przesyłki pod warunkiem, że produkt nie był używany, ani nie został w żaden sposób zniszczony. Gwarantujemy zwrot kwoty odpowiadającej wartości produktu. Pieniądze Klient otrzymuje przelewem bankowym (dlatego prosimy podać dokładny numer konta). Koszt dostawy nie podlega zwrotowi. Rezygnację należy złożyć na piśmie. Produkt należy odesłać z oświadczeniem i paragonem na adres: PRE & PRO SPORT s.c. ul. Wodzisławska 6a 44-240 Żory. Nie przyjmujemy paczek wysłanych za pobraniem.
4. Pod adresem http://ec.europa.eu/consumers/odr dostępna jest platforma internetowego systemu rozstrzygania sporów pomiędzy konsumentami i przedsiębiorcami na szczeblu unijnym (platforma ODR). Platforma ODR stanowi interaktywną i wielojęzyczną stronę internetową z punktem kompleksowej obsługi dla konsumentów i przedsiębiorców dążących do pozasądowego rozstrzygnięcia sporu dotyczącego zobowiązań umownych wynikających z internetowej umowy sprzedaży lub umowy o świadczenie usług. Opublikowano:

Dołącz do newslettera

Bądź na bieżąco z naszymi promocjami

Dołącz
* Pole obowiązkowe