REAL PHARM Citrulline 200g

real pharm citruline
real pharm citruline
Cena 55,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynoweśrednio
Dostawa już od11,99 PLN
wybierz:
Jednostka miary: szt

Opis towaru

REAL PHARM Citrulline 200g
Szukasz naturalnego sposobu na poprawę przepływu krwi w obrębie wszystkich narządów i tkanek? Chcesz cieszyć się możliwością lepszego wykorzystania każdego treningu i doskonałą sprawnością fizyczną? Suplement diety Cytrulline pozwoli Ci usprawnić funkcjonowanie organizmu i zapewni optymalne dotlenienie mięśni w czasie ćwiczeń!

Cytrulline to najwyższej jakości preparat w formie proszku, dedykowany wszystkim aktywnym fizycznie m.in. zawodowym sportowcom. Suplement pozwala uzupełnić codzienną dietę w wysokiej jakości jabłczan cytruliny, którego organizm ludzki nie jest w stanie sam wytworzyć.

Dzięki swojemu działaniu obecna w preparacie cytrulina pozwala m.in.:

  • Szybciej budować masę mięśniową
  • Zwiększyć przepływ krwi przez naczynia krwionośne
  • Zapewnić maksymalne natlenienie mięśni
  • Dostarczyć do tkanek i narządów większą ilość składników odżywczych z pożywienia
  • Zapobiegać zakwasom
  • Redukować zmęczenie fizyczne i psychiczne
  • Zwiększyć produkcję ATP
  • Podnieść poziom tlenku azotu
  • Uzyskać satysfakcjonujący efekt pompy mięśniowej
  • Zwiększyć ilość kluczowych metabolitów w organizmie

Zastosowanie jabłczanu cytruliny gwarantuje szybkie i efektywne wykorzystanie potencjału, tak ważnego dla zdrowia i formy każdego sportowca aminokwasu, jakim jest cytrulina. Lepiej ukrwione, odżywione i dotlenione mięśnie pozwolą Ci osiągnąć każdy cel treningowy i przeprowadzać coraz bardziej intensywne i dłuższe treningi!

Cytrulline to Twoja szansa na szybsze osiągnięcie wyznaczonych celów! Postaw na jakość i sprawdzone działanie najlepszych na rynku suplementów, które oprócz doskonałych efektów działania gwarantują Ci także zadowolenie podczas stosowania.

Jeżeli chcesz wpłynąć na ogólne funkcjonowanie obciążonego treningami organizmu, marzysz o zbudowaniu idealnej muskulatury oraz chcesz zadbać o zapewnienie swoim mięśniom optymalnych warunków do efektywnej pracy, to Cytrulline spełni wszystkie Twoje oczekiwania!

Sprawdź i przekonaj się, że jakość stosowanych przez Ciebie suplementów ma kluczowe znaczenie i pozwala znacznie przyśpieszyć efekty treningowe oraz zwiększyć przyswajanie przez organizm zawartych w nich aktywnych związków!

Składniki aktywne

w porcji 3 g

cytrulina

2,66 g

Składniki: jabłczan cytruliny, kwas – kwas cytrynowy, aromaty, substancje słodzące – sukraloza, acesulfam K, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu, regulator kwasowości – fosforan wapnia, barwniki ( dla smaku Lemon Orange- beta karoten, dla smaku Exotic – koncentrat soku buraczanego, beta karoten, dla smaku Raspberry-Strawberry – koncentrat soku buraczanego, dla smaku Forest fruit – indygotyna).

 

Suplement diety Cytrulline marki Real Pharm przeznaczony jest do stosowania przez zawodników wszystkich dyscyplin sportowych oraz amatorów aktywnego trybu życia.
Naturalny skład preparatu pozwala zyskać efekt maksymalnej pompy mięśniowej oraz gwarantuje optymalny stopień ukrwienia i natlenienia wszystkich narządów i tkanek.
Preparat Cytrulline Real Pharm w szczególności polecany jest do stosowania w okresie intensywnych treningów ukierunkowanych na rozwój masy mięśniowej oraz poprawę ogólnej sprawności fizycznej, a także w celu redukcji pojawiającego się w okresie okołotreningowym zmęczenia.
Dzięki swoim wyjątkowym właściwościom Cytrulline Real Pharm pozwala poprawić sprawność fizyczną oraz zapewnia optymalny poziom odżywienia tkanki mięśniowej.
Preparat polecany jest do stosowania przez osoby zdrowe; Cytrulline nie należy stosować w okresie ciąży oraz karmienia piersią. Przed zastosowanie należy zapoznać się ze sposobem dawkowania oraz przeciwwskazaniami uniemożliwiającymi suplementację.

Dodaj opinię »