REAL PHARM Terminator shot 80ml.

REAL PHARM Terminator shot 80ml.
REAL PHARM Terminator shot 80ml.
REAL PHARM Terminator shot 80ml.
REAL PHARM Terminator shot 80ml.
REAL PHARM Terminator shot 80ml.
REAL PHARM Terminator shot 80ml.
Cena 5,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynoweśrednio
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Terminator shot to doskonały wybór dla wszystkich osób, które przymierzają się do wykonania intensywnego treningu.
Zawiera w sobie skutecznie działające dawki substancji aktywnych, pobudza do działania oraz dodaje energii. Stosuje się go bezpośrednio przed treningiem, np. o charakterze siłowym i wytrzymałościowym. Dzięki temu jednostka treningowa przebiega bez przykrych niespodzianek i może być wydłużona o co najmniej kilkadziesiąt minut.

Terminator shot to produkt zapewniający użytkownikom:
- maksymalny poziom energii,
- szeroko rozumianą pompę mięśniową,
- wspieranie beztłuszczowego przyrostu masy mięśniowej,
- wysoki poziom skupienia oraz koncentracji.

To właśnie z tego powodu ten preparat jest tak szeroko wykorzystywany np. przez kulturystów i przedstawicieli sportów siłowych. Dba się w ten sposób o swoją formę, a przy okazji wzmacnia mięśnie i wydłuża czas trwania treningu. To optymalna dawka beta-alaniny, dzięki której można podnieść wydolność swojego organizmu. Przydaje się w każdym wieku, na różnych poziomach zaawansowania treningowego.

Terminator shot opiera się na sprawdzonej oraz solidnie przetestowanej formule. Zapewnia doskonałe wsparcie nawet w trakcie najtrudniejszych i najbardziej intensywnych treningów. Zainteresowani zdołają z siebie wykrzesać nadprogramowe siły i znacząco podniosą dotychczasowe umiejętności sportowe. Środek jest łatwo przyswajany i odpowiednio stosowany nie doprowadza do żadnych negatywnych następstw.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »