REAL PHARM Red Speed 90 tabletek wysyłka Gratis!

Cena 29,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Real Pharm Red Speed

Red Speed marki Real Pharm to najwyższej jakości suplement diety w postaci tabletek o masie 900 mg każda.

Produkt jest starannie skonstruowaną formułą, która oparta została na ekstrakcie z nasion guarany, kofeinie, inozytolu oraz glukuronolaktonie. Głównym jego zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego poziomu energii w organizmie, przez co świetnie się sprawdza w przypadku stosowania przez sportowców, jak również osób pracujących fizycznie, czy umysłowo.

Zawarta w produkcie kofeina pozytywnie wpływa na zmniejszenie uczucia zmęczenia podczas wykonywanych zadań, a co za tym idzie zapewnia wzrost wytrzymałości, uwagi i czujności.

Ekstrakt z guarany oprócz zadań opisanych powyżej, potrafi kontrolować poziom masy ciała, poprzez metabolizm tłuszczów, chroniąc organizm przed negatywnymi skutkami stresu oraz niepożądanym działaniem środowiska zewnętrznego.

Nasiona guarany są najbogatszym surowcem roślinnym jeśli chodzi o zawartość kofeiny, przez co ma ona bezpośredni wpływ na przenoszenie bodźców w układzie nerwowym człowieka.

Dzięki takiej kompozycji Red Speed firmy Real Pharm zapewni Ci błyskawiczny dopływ energii i pozwoli zniwelować objawy zmęczenia i poprawić ogólną koncentrację. Produkt nie powoduje skutków ubocznych względem nerek i gospodarki mineralnej organizmu, dzięki czemu zyskuje jeszcze więcej na swojej wartości.

Zażegnaj stres i zmęczenie i wzbogać swoją suplementację produktami marki Real Pharm.

Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (200 mg w porcji tj. 1 tabletce)

RED SPEED to suplement diety w tabletkach, przeznaczony zarówno dla profesjonalnych sportowców jak i osób amatorsko uprawiających sport, uzupełniający ich dietę w kofeinę, inozytol oraz glukuronolakton. 

Kofeina zawarta w przedmiotowym produkcie pozytywnie wpływa na:

– zmniejszenie stopnia odczuwania wysiłku podczas ćwiczeń,

– wzrost wytrzymałości,

– zwiększenie uwagi oraz czujności.

Ekstrakt z guarany zawarty w produkcie pozytywnie wpływa na:

– kontrolę wagi i metabolizm tłuszczów, chroni przed skutkami stresu i szkodliwymi wpływami środowiska,

– zwiększenie czujności.

Składniki:  substancja wypełniająca – celuloza, ekstrakt z nasion guarany Paullinia cupana, kofeina,  inozytol, glukuronolakton, substancje przeciwzbrylające – dwutlenek krzemu, sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Składniki aktywne

1 tabletka

2 tabletki

ekstrakt z nasion guarany Paullinia cupana standaryzowany na 22% kofeiny

300 mg

(66 mg kofeiny)

600 mg

(132 mg)

kofeina

134 mg

268 mg

inozytol

10 mg

20 mg

glukuronolakton

10 mg

20 mg

Sposób użycia: spożyć 1 tabletkę 2 razy dziennie.  Nie przekraczać maksymalnej 2 porcji (2 tabletek) do spożycia dziennie. Produkt przeznaczony dla osób  dorosłych i zdrowych. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

 UWAGI: Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Suplementy diety powinny być przechowywane w sposób niedostępny dla małych dzieci.

Dodaj opinię »