REAL PHARM Potassium 90tabl.

REAL PHARM Potassium 90tabl.
REAL PHARM Potassium 90tabl.
Cena 19,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Real Pharm Potassium to optymalna dawka cytrynianiu potasu. Świetnie przyswajalny i zdecydowanie najlepszy cytrynian potasu Real Pharm odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie układu nerwowo-mięśniowego i korzystnie wpływa na regulację ciśnienia tętniczego.

Cytrynian potasu jest niezbędnym składnikiem ludzkiego organizmu. Człowiek przyswaja potas z pożywienia, jednakże organizm, który nie doprowadza do organizmu jego wystarczającej ilości, odczuwa kurcze mięśni, narażony jest na wiele zagrażających życiu chorób, jak nadciśnienie. Potas pobudza także wydzielanie insuliny, uczestnicząc w spalaniu składników odżywczych oraz dotlenianiu mózgu.
Potas Real Pharm w tabletkach przeznaczony zarówno dla profesjonalnych sportowców, jak i osób amatorsko uprawiających sport.

Składniki aktywne 1 tabletka 2 tabletki
Potas 360mg(18%) 720mg(36%)

Składniki: cytrynian potasu, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów stearynowych, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu.
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »