REAL PHARM Potassium 90 tabletek

REAL PHARM Potassium 90 tabletek
REAL PHARM Potassium 90 tabletek
Cena 19,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowejest mało
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Real Pharm Potassium
Real Pharm Potassium to wysokiej klasy suplement diety w tabletkach o masie 1400 mg, należący do unikatowej linii suplementów Health Series marki Real Pharm.

Produkt jest źródłem wysoko-przyswajalnego cytrynianu potasu, będącego niezbędnym składnikiem każdego organizmu. Sam pierwiastek pozytywnie wpływa na utrzymanie prawidłowego funkcjonowania układu nerwowo-mięśniowego oraz korzystnie oddziałuje na regulację ciśnienia tętniczego.

Potas, mimo, iż znajduje się w większości produktów spożywczych, często bywa, że w naszych organizmach pojawiają się jego spore niedobory prowadzące do skurczów mięśni, nadciśnienia, a nawet obrzęków kończyn.

Pierwiastek ten dodatkowo należy do grupy elektrolitów, zwanych potocznie minerałami i jest łatwo rozpuszczalny w wodzie, dzięki czemu może dotrzeć do wszystkich przestrzeni międzykomórkowych. Potas pobudza wydzielanie insuliny, uczestnicząc w spalaniu składników odżywczych oraz dotlenianiu mózgu.

Zaufaj swojemu organizmowi i dostarcz mu wszystkich niezbędnych elementów, a Real Pharm Potassium pomoże Ci w osiągnięciu tego celu.

Potassium to suplement diety w tabletkach, przeznaczony zarówno dla profesjonalnych sportowców jak i osób amatorsko uprawiających sport. Suplement diety. Potassium to wysokiej jakości produkt który uzupełnia dietę sportowców w potas.

Potas zawarty w produkcie:
– pozytywnie wpływa na utrzymanie prawidłowego funkcjonowania układu nerwowo-mięśniowego,
– wpływa na prawidłowe ciśnienie tętnicze.

Sposób użycia: Spożywać 1 tabletkę 2 razy dziennie. Nie przekraczać maksymalnej ilości 2 porcji (2 tabletek) do spożycia dziennie. Produkt przeznaczony dla osób dorosłych i zdrowych. Produkt nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

Składniki aktywne 1 tabletka 2 tabletki
Potas 360mg(18%) 720mg(36%)

Składniki: cytrynian potasu, substancja wypełniająca – celuloza mikrokrystaliczna, substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów stearynowych, substancja przeciwzbrylająca – dwutlenek krzemu.
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »