REAL PHARM L-Carnitine 1500 + Green Tea

REAL PHARM L-Carnitine 1500 + Green Tea
REAL PHARM L-Carnitine 1500 + Green Tea
Cena 45,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Real Pharm Carnitine 1500 Liquid – jest to preparat, którego formuła jest zaskakująco rozbudowana. Patrząc tylko na nazwę można odnieść wrażenie, że w składzie znajduje się jedynie l-karnityna. Formuła obejmuje również rewelacyjny ekstrakt z liści zielonej herbaty (Camellia sinensis) będący znakomitym źródłem naturalnych polifenoli, w tym EGCG (galusanu epigallokatechiny). Wykazują one silne właściwości antyoksydacyjne, zatem wzmacniają układ immunologiczny i wspierają go w walce z wolnymi rodnikami. Jest to bardzo pożądane działanie, bowiem wraz ze zwiększaniem aktywności fizycznej może dojść do osłabienia odporności. Natomiast dodatek witamin B1 oraz B6 przekłada się na wsparcie przemian energetycznych zachodzących w organizmie oraz metabolizmu substancji odżywczych.

- 4 składniki aktywne - L-karnityna, ekstrakt z zielonej herbaty, tiamina i witamina B6
- Aż 1500 mg L-karnityny w porcji
- Wygodna forma produktu, ułatwiająca precyzyjne odmierzenie porcji produktu

Real Pharm Carnitine 1500 Liquid – jest naturalnym wyborem podczas odchudzania, bowiem l-karnityna stosowana jest przez sportowców na całym świecie w celu usprawnienia redukcji (odchudzania). Dodatkowo nie zawiera stymulantów – może być stosowana przed wieczornymi treningami. Polecamy!

Składniki aktywne 15 ml (porcja)
L-karnityna 1500 mg
Ekstrakt z liści zielonej herbaty
- standaryzowany na 98% polifenoli
- standaryzowany na 50% EGCG
15 mg
17,7 mg
7,5 mg
Tiamina 3,75 mg
Witamina B6 7,5 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »