REAL PHARM BCAA 400g.

Nowość Towar polecany
REAL PHARM BCAA 400g.
REAL PHARM BCAA 400g.
Cena 89,00 PLN
Opinie: 4 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowedużo
Dostawa już od11,99 PLN
wybierz:
Jednostka miary: szt

Opis towaru

REAL PHARM BCAA 400g
BCAA Real Pharm jest kompleksem aminokwasów egzogennych składającym się z L-leucyny, L-waliny, L-izoleucyny. Produkt został stworzony, aby dać trenującym możliwość jak najszybszego, najefektywniejszego i najmocniejszego zbudowania masy mięśniowej, a jest to możliwe dzięki temu, iż metabolizm aminokwasów ma miejsce właśnie w mięśniach.

BCAA Real Pharm to najwyższej jakości produkt dostarczający aż 5g czystych aminokwasów BCAA, co daje ponad 8g BCAA na 10g produktu
Produkt doskonale wpływa na efektywność treningów i regenerację organizmu poprzez tłumienie procesów katabolicznym oraz działając anabolicznie. Jednocześnie sprzyja budowie beztłuszczowej masy ciała oraz przyspiesza syntezę białek.
Podczas treningu zapotrzebowanie na składniki odżywcze wzrasta, a świetną odpowiedzią na to zjawisko jest BCAA 400g firmy Real Pharm.
Produkt nie zawiera wypełniaczy takich jak tauryna czy aminokwasy nie będące aminokwasami rozgałęzionymi. Zaufaj profesjonalistom – wybierz wysokiej klasy BCAA Real Pharm.

Wartość odżywcza 1 porcja 6g 2 porcje 12g
L-leucyna 2,5g 5g
L-walina 1,25g 2,5g
L-izoleucyna 1,25g 2,5g

Składniki: L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna, kwas cytrynowy (regulator kwasowości), lecytyna sojowa (emulgator), aromat, sukraloza (substancja słodząca), barwniki dla smaków: grejfrutowy – E122, pomarańczowy – E110, wiśniowy – E124, ananasowy – E104, cytrynowy – E104. (E122, E110, E124, E104 – może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci). Zawiera substancje słodzące.
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
 • Ramon9054

  jeżeli biega o kwestie regeneracji i lepszego samopoczucia po treningu to duży plus ! Bardzo dobra rozpuszczalność produktu

 • MoniaBikiniPrep

  Jestem zadowolona, faktycznie regeneracja jest dużo szybsza, oraz co zauważyłam podczas ćwiczeń, że mam chyba więcej siły

 • Dejvv

  W moim przypadku zauważalna poprawa regeneracji po treningu, także polecam :)

 • Łukasz

  Super rozpuszczalność i smak jagoda wymiata !!!!! Regeneracja na duży plus !

Dodaj opinię

Dodaj opinię »