REAL PHARM Ashwagandha 100% Natural 90tabl.

REAL PHARM Ashwagandha 100% Natural 90tabl.
REAL PHARM Ashwagandha 100% Natural 90tabl.
Cena 29,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowedużo
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Real Pharm Ashwagandha 100% to zaawansowany preparat o składzie opartym na najwyższej jakości ekstraktu z korzenia Witani Ospałej. Lecznicze oraz prozdrowotne właściwości tej substancji są znane ludzkości od najdawniejszych czasów, jednak moda na preparaty zawierające ekstrakt z Witani Ospałej jest zjawiskiem stosunkowo niedawnym, które na skutek wyników kolejnych badań naukowych, dowodzących jej skuteczność.

Ashwagandha to substancja posiadająca wiele konkretnych właściwości. Najogólniej mówiąc, działanie tej substancji polega przede wszystkim na rewitalizowaniu ośrodkowego układu nerwowego. Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z faktu, że układ nerwowy to nie sfera psychiczna: jego przeciążążenie może mieć także charakter fizjologiczny, a co za tym idzie skutkować pojawianiem się objawów typowo fizjologicznych. Najczęstsze symptomy osłabienia ośrodkowego układu nerwowego to trudności ze snem, poczucie chronicznego zmęczenia lub wręcz wyczerpania, trudności w skupieniu uwagi, pogorszenie nastroju oraz wiele innych.

W takim wypadku, ośrodkowy układ nerwowy wymaga efektywnej rewitalizacji, czyli mówiąc inaczej po prostu przywrócenia mu sił witalnych. Ekstrakt z korzenia Witani Ospałej, czyli Ashwagandha to jedna z najskuteczniejszych i najsilniejszych substancji działających rewitalizująco i regenerująco na ośrodkowy układ nerwowy. W porównaniu na przykład z dostępnymi na receptę mieszankami witamin z grupy B, Ashwagandha cechuje się znacznie mocniejszym działaniem.

Substancja ta wykazuje także inne niezwykle ważne właściwości. Należy tutaj wymienić przede wszystkim takie czynniki, jak:

- Posiada silne działanie przeciwutleniające, zwalczające szkodliwe wolne rodniki
- Zwiększa dotlenienie komórek organizmu dzięki wysokiej zawartości żelaza
- Poprawia zdolności wysiłkowych organizmu
- Ma bezpośredni pozytywny wpływ na łatwość zasypiania a także jakość snu

Real Pharm Ashwagandha 100% to czysty, najwyższej jakości ekstrakt z korzenia Witani Ospałej. Ważne jest to, że Ashwagandha od renomowanego producenta suplementów diety Real Pharm, to preparat zawierający tylko i wyłącznie substancje czynne pochodzące z naturalnych, starannie selekcjowanych źródeł. Dzięki temu preparat wykazuje nie tylko wysoką efektywność, ale jest także całkowicie bezpieczny.

Wartość odżywcza 1 kapsułka 2 kaspułki
Ashwaganadha 300mg 600mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »