REAL PHARM Amino #pack 30pack.

REAL PHARM Amino #pack 30pack.
REAL PHARM Amino #pack 30pack.
Cena 99,00 PLN
Opinie: 1 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Amino Pack zawiera w swoim składzie czyste aminokwasy, które są niezbędne do budowania mięśni i bardzo szybko wchłaniane przez organizm. Ponadto w produkcie można znaleźć również bardzo wysokiej jakości białko, także zbudowane z aminokwasów. W połączeniu te składniki stanowią idealną mieszkankę dla osób uprawiających regularnie sport, a w szczególności sporty siłowe. Suplement bowiem pozwala na budowanie masy mięśniowej, aminokwasy w nim zawarte wspomagają redukcję tkanki tłuszczowej, ale zabezpieczają również mięśnie przed katabolizmem. Aminokwasy czyste oraz te znajdujące się w białku, pozwalają na osiągnięcie idealnej sylwetki.

Obecnie wiele osób decyduje się na to, by wspomagać swój organizm przy użyciu suplementów diety. Pomagają one przede wszystkim w uzupełnianiu brakujących substancji w organizmie, wzmacniają go, usprawniają do lepszego działania. Tak jest również w przypadku suplementu w saszetkach Amino Pack.
W produkcie można znaleźć aminokwasy BCAA L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna 2: 1: 1 – są to aminokwasy, które nie są produkowane przez organizm człowieka, nazywane egzogennymi. Dzięki leucynie w organizmie tworzone są nowe białka, a z nich włókna mięśniowe. Izoleucyna jest natomiast niezbędna podczas syntezy białek. Walina znacznie przyspiesza proces naprawczy mięśni.

Aktywne skłaniki 1 saszetka (10 tabletek)
Hydrolizat białka serwatki 2500mg
w tym białko 2000 mg
Hydrolizat białka wołowego 2200 mg
w tym białko 2000 mg
Osocze-plazma wieprzowa 1000 mg
w tym białko 750 mg
Kazeinian wapnia (z mleka) 2000 mg
w tym białko 1600 mg
Albumina jajeczna 1000 mg
w tym białko 800 mg
Kazeinian micelarny z izolatu białek mleka 1000 mg
w tym białko 850 mg
BCAA 2:1:1
L-leucyna, L-walina, L-izoleucyna 2: 1: 1 1000 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
  • Duzyyy

    Porcje dobrze dobrane... po ciezkim treningu jako anty katabolik i ogolnie uzupelnienie idealny ... nie trzeba nosic calej puchy tylko saszetki wiec mniej miejsca w torbie zajmuje... polecam !

Dodaj opinię

Dodaj opinię »