REAL FOODS Organic Erythritol 454g.

REAL FOODS Organic Erythritol 454g.
REAL FOODS Organic Erythritol 454g.
Cena 23,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowejest mało
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Teraz Naturalny słodzik Erythritol Foods, poliol (alkohol cukrowy), jest dobrze smakującym środkiem słodzącym, który jest odpowiedni dla wielu produktów o obniżonej kaloryczności i bez cukru. Teraz słodzik naturalny Erythritol może być stosowany jako substytut cukru w większości receptur bez cukru. Erytrytol jest częścią diety człowieka od tysięcy lat ze względu na obecność w pokarmach takich jak gruszki, melony, winogrona i grzyby.

- Zero kalorii słodzik
- Idealny zamiennik cukru
- Bez oligosacharydów i innych dodanych składników
- Niski wpływ na glikemię
- Projekt bez GMO zweryfikowany
- Halal i koszerna
- Przyjazny Keto
- Wegańskie i wegetariańskie
- Niska zawartość sodu i cukru
- Bez soi, orzechów, glutenu i jajek

Wielu z was zdaje sobie sprawę z wielu niebezpieczeństw wynikających z nadmiernego spożycia konwencjonalnych cukrów i sztucznych słodzików. My też. I właśnie dlatego TERAZ jest tak podekscytowany wprowadzeniem nowego erytrytolu. Od wczesnych lat dziewięćdziesiątych popularność tego niskokalorycznego, białego, krystalicznego alkoholu cukrowego stale rośnie i obecnie staje się normą zarówno wśród konsumentów, jak i przedsiębiorców.

Niskokaloryczne
Jedną z najbardziej unikalnych cech Erytrytolu jest jego niezwykle niska zawartość kaloryczna. Podczas gdy poliole są ogólnie znane z tego, że są niskokaloryczne, Erytrytol stanowi przykład tej cechy i zawiera tylko 0.2 kalorii na gram.

Bezpieczny dla zębów
Erytrytol jest niepróchnicogenny i nie metabolizuje bakterii jamy ustnej, które rozkładają cukry i skrobie potrzebne do produkcji kwasów, które prowadzą do ubytków i próchnicy. W rzeczywistości, FDA ostatnio wydała oświadczenie zdrowotne, stwierdzające, że poliole, w tym erytrytol "nie sprzyjają próchnicy zębów".

Nie podniesie poziom cukru we krwi
Wiele badań sugeruje, że Erytrytol nie zwiększa poziomu cukru we krwi ani insuliny i dlatego może być bezpieczną alternatywą dla pokarmów na bazie sacharozy, zaprojektowanych specjalnie dla diabetyków.

Łatwo strawiony
Opierając się na niewielkich rozmiarach i unikalnej strukturze cząsteczkowej Erytrytolu, jest łatwo wchłaniany przez jelito cienkie. W rezultacie gaz i wypłukiwanie są znacznie mniej prawdopodobne w porównaniu do sacharozy.

Zero węglowodanów
Jako jeden z zaledwie dwóch polioli o wskaźniku glikemicznym wynoszącym zero, Erytrytol ma zerowe "węglowodany uderzeniowe".

Zawartość w porcji % Dziennej wartości*
Kalorie 0
Kalorie z tłuszczu 0
Tłuszcze nasycone 0 g 0%
Tłuszcze trans 0 g
Cholesterol 0 mg 0%
Sód 0 mg 0%
Całkowita zawartość węglowodanów 4 g 1%
Błonnik pokarmowy 0 g 0%
Cukry 0 g
Erytrytol 4 g
Białko 0 g
Witamina A 0%
Witamina C 0%
Wapń 0%
Żelazo 0%
* Procent dziennej wartości odpowiada diecie 2 000 kalorii.
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »