PVL Mutant TEST 180 kaps

PVL Mutant TEST 180 kaps
PVL Mutant TEST 180 kaps
Cena 119,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowebrak towaru
Jednostka miary: szt

Opis towaru

•  NAJSZYBCIEJ DZIAŁAJĄCY BOOSTER TESTOSTERONU NA RYNKU

•  DRASTYCZNY WZROST WOLNEGO TESTOSTERONU

•  ZWIĘKSZA REGENERACJĘ


Mutant Test - Jeszcze nikt do tej pory nie stworzył mocniejszej anabolicznej formuły niż Mutant Test, którego najszybsza zdolność do zwiększania stężenia testosteronu została klinicznie udowodniona. TestoSurge™ to zastrzeżony, bliski opatentowaniu związek chemiczny o działaniu fizjologicznym i bioaktywnym zawarty w Mutant Test. Jego zdolność do szybkiego podnoszenia i ochrony poziomu twojego testosteronu może sprawić, że twoja siła oraz mięśnie ulegną szalonemu przyrostowi. Tylko Mutant Test zawiera ten zadziwiający, nowy składnik, który z całą pewnością pozwoli ci osiągnąć niezrównany stan testosteronu. Zapomnij o długim oczekiwaniu na oszałamiające efekty. Teraz możesz mieć więcej energii w przeciągu kilku godzin!

Mutant Test to wyjątkowy preparat o podwójnym działaniu, który dla ochrony oraz maksymalnego podniesienia poziomu testosteronu: a) blokuje enzym aromatazę oraz b) minimalizuje przemianę testosteronu do DHT (dihydrotestosteronu). DHT jest męskim hormonem, któremu przypisuje się negatywne, androgenne skutki uboczne. Poprzez blokowanie kompleksu enzymatycznego aromatazy Mutant Test zapobiega aromatyzacji oraz przemianie testosteronu w estrogen, minimalizując tym samym niechciane skutki uboczne takie jak obrzęki i ginekomastia. Co więcej, Mutant Test walczy o ochronę twojego testosteronu poprzez blokowanie 5-alfa-reduktazy odpowiedzialnej za niszczenie tego hormonu oraz produkcję niechcianego metabolitu – DHT.

Podstawowy składnik funkcjonalny
Mutant Test został sprawdzony klinicznie przy użyciu najbardziej optymalnej metody badawczej. Przeprowadzono randomizowane badanie z podwójnie ślepą próbą w grupach skrzyżowanych, kontrolowane z użyciem placebo. Osobom, które wcześniej odbyły trening, podano pojedynczą dawkę głównego składnika Mutant Test lub środka placebo, po czym były obserwowane przez następne dwanaście godzin. U badanych, którzy przyjęli główny składnik Mutant Test, stwierdzono znaczący wzrost całkowitego poziomu testosteronu o 376% w porównaniu z grupą, która przyjęła środek placebo. Efekt ten był widoczny po upływie zaledwie dwunastu godzin. W tym samym badaniu testosteron w wolnej postaci wzrósł o 144% w stosunku do grupy kontrolnej placebo. Wolny testosteron to jedyna postać tego hormonu, która potrafi aktywować receptory odpowiedzialne za zwiększenie siły i rozrost mięśni.

Zalecane dzienne dawkowanie:

•  W dni treningowe oraz nietreningowe weź 5 kapsułek Mutant Test na pusty żołądek rano zaraz po przebudzeniu popijając ok. 230 ml wody.

 

SKŁADNIKI AKTYWNE:

 

 

 

Porcja:

5kaps.

 

 

Ilość porcji w opakowaniu:

30

 

 

Opakowanie:

150kaps.

 

 

Zawartość:

w porcji(5kaps.)

zaw:

% DZ

 

Magna-test complex

440mg

 

 

Magnez

400mg

 

 

Cynk

30mg

 

 

Niacinamide

10mg

 

 

Fenubolic Super complex

1250mg

 

 

Testosurge (trigonella foenum graecum) Patent Pending Extra-premium Fenugreek extract[Standardized for>80%Grecunin]

 

 

 

SpectraTest(Trigonella foenum graecum) Extracts [standardized for full spectrum Saponins & Glycosides]

 

 

 

Mega tribulus complex

1000mg

 

 

PRO-TRIBUTEST 90-40

 

 

 

Isolated pro-steroidal components from select bulgarian & Ayurvedic Tribulus (tribulus terrestris) Hybrid Extracts[up to 40%protodioscins(26-0-beta-l-glucopryanozyl 22-hydroxyfurost-5-en-3beta-26-diol-3-0-beta-dicluroramnoside)protodioscine:up to90% total steroidal saponins]

 

 

 

Aromatase inhibitor complex

262mg

 

 

HALO-5,7-OXO-XP; Hesperetin/Astaxanthin/Stinging Nettle (urtica dioica)(root) Complex Supplying[3,4-divanillytetrahydrofuran

 

 

 

(s)-2,3-dihydro-5,7,dihydroxy-2-(3-hydroxy-4-methoxyphenyl)-4-H-1benzopy-ran-4-one]; in a DHT blocker base of quercetin (flavanoid)

 

 

 

Grape seed extract (standardized for polyphenols and resveratrol)

 

 

 

Adaptogen complex

250mg

 

 

Suma 10:1 (russian adaptogen extract) Standardized for Stigmasterol-3-o-beta-d-glucoside

 

 

 

Beta-ecdysterone & Ecdysteroid glycosides (pfaffia paniculata)(root)

 

 

 

Patented absorption Accelerator

7,5mg

 

 

Bioperine


Suplement diety:
Nie może być stosowany jako zamiennik/substytut zróżnicowanej diety.
Nie przekraczać zalecanego, dziennego spożycia.
Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie - boku opakowania.
Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży.
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.
Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze pokojowej.

Dodaj opinię »