Menu
  • Producent
  • Dostępność
  • Ocena
  • pozostałe
 • Cena
  2 - 24
Pokaż filtry
Sortuj: Trafność
1 - 7 z 7 |
ALE

ALE

Produkty marki ALE powstają z myślą zarówno o amatorach, jak i profesjonalnych sportowcach.

ALE to synonim produkcji wykorzystującej najlepsze surowce i optymalne formuły, wykorzystujące wyniki badań naukowych oraz doświadczenia sportowców dyscyplin wysiłkowych i wytrzymałościowych. Wreszcie suplementy i odżywki marki ALE to nowoczesny, modny design opakowania, przy jednoczesnym zachowaniu jego funkcjonalności.

Alenergy to linia produktów przeznaczona dla osób aktywnych fizycznie, a także wszystkich przechodzących rekonwalescencję bądź chcących wzbogacić dietę o najwyższej jakości substancje witaminowe i mineralne.

Alenergy to między innymi wysokomagnezowe shoty, w lekkiej, łatwo przyswajalnej płynnej formie, doskonale obniżające skutki zmęczenia i przeciwdziałające skurczom mięśni. To także nowej generacji izotoniczne napoje węglowodanowe, wzbogacone o kluczowe elektrolity, zapewniające optymalny zastrzyk energii i wysokiej jakości substancje, niezbędne w diecie każdej trenującej osoby. Produkty linii Alenergy obejmują również niezwykle popularne, ale i imponująco skuteczne batony energetyczne, których skład to przede wszystkim zboża, orzechy i owoce. To doskonałe źródło węglowodanów, magnezu oraz witamin A, C, D, a także witamin z grupy B.

Produkty marki ALE polecane są wszystkim osobom aktywnym, uprawiającym sport zarówno wyczynowo, jak i rekreacyjnie, a także wszystkim osobom dbającym o zrównoważoną dietę i zdrowy tryb życia.. 

Więcej
Usuń wszystkie
ALE