PREMIUM LABS 23 Creatine Monohydrate 500g

Nowość
premium labs creatine monohydrate
premium labs creatine monohydrate
Cena 49,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowedużo
Dostawa już od8,00 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Premium Labs 23 Creatine Monohydrate - to wysokiej klasy monohydrat kreatyny o idealnym rozdrobnieniu 200 mesh. Najważniejszym jej aspektem jest doskonała czystość, ponieważ surowiec pochodzi z Kanadyjskiej fabryki, a to gwarantuje wolność produktu od tiazydów i metali ciężkich.

 

  • Najwyższej jakości kreatyna bez zbędnych wypełniaczy
  • Gwarantuje znaczący przyrost siły
  • Tworzy idealne środowisko anaboliczne do wzrostu mięśni
  • Przyspiesza regenerację
  • Szybka odbudowa ATP, podstawowego źródła energii
  • Niezbędny dodatek tauryny i witaminy B6
     

Monohydrat kreatyny Premium Labs 23 to jedna z najlepiej przebadanych substancji stosowana w suplementach diety. Od wielu dziesięcioleci wykorzystywana jest jako naturalna substancja pomagająca poprawić zarówno wyniki sportowe jak i wygląd naszego ciała. Korzystali z niej atleci,sportowcy wytrzymałościowi, a przede wszystkim kulturyści. Badania w kwestii kreatyny są zawsze zgodna - przyspiesza ona wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej, siły oraz wytrzymałości względem grupy placebo.

Pośród wszystkich produktów na rynku opartych o monohydrat kreatyny łatwo można dostrzec bardzo wiele podobieństw i stosunkowo niewiele różnic, z pozoru często uważanych za nieistotne. Jednak to właśnie najdrobniejsze detale świadczą o jakości suplementu, jego wpływie na zdrowie i o ogólnym bezpieczeństwie.
 

Stosowane monowodzianu kreatyny przez klika tygodni sprawia, że tempo syntezy protein w naszym ciele jest owiele szybsze. Poprzez wiązanie cząsteczek wody w komórkach mięśniowych kreatyna tworzy niemal wzorowe środowisko do procesów anabolicznych.

Dodaj opinię »