PREMIUM LABS 23 BCAA Instant 9000 400g

Nowość
PREMIUM LABS 23 BCAA Instant 9000 400g
PREMIUM LABS 23 BCAA Instant 9000 400g
Cena 79,00 PLN
Opinie: 5 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
wybierz:
Jednostka miary: szt

Opis towaru


Premium Labs 23 BCAA Instant 9000 - to prawdopodobnie najlepsze składowo aminokwasy rozgałęzione o prawdziwym stężeniu sięgającym 90%, bez udziału glutaminy, tauryny czy innych wypełniaczy sztucznie podbijających wartość odżywczą produktu. Oparte są o instanizowany surowiec co zapewnia znakomitą rozpuszczalność, a mimo tak wysokiego stężenia walory smakowe są na wyjątkowo wysokim poziomie.

90% Aminokwasów w smakowym produkcie!
Pełna rozpuszczalność po 15 sekundach
Doskonały smak
Ultra skoncentrowane składniki aktywne
Optymalna regeneracja po wysiłkowa
Nasila anabolizm, hamuje katabolizm
Idealne proporcje pomiędzy aminokwasami

BCAA Instant 9000 to aminokwasy rozgałęzione, które są podstawą suplementacji każdej osoby aktywnej fizycznie, niezależnie od charakteru podejmowanego wysiłku. Posiadają szereg różnych funkcji które pełnią w naszym ciele, a co bardzo istotne zapotrzebowanie na BCAA u osób prowadzących sportowy tryb życia rośnie niemal kilkukrotnie w porównaniu do nie trenujących ludzi. Ryzyko niedoborów jest duże, ponieważ zarówno leucyna, izoleucyna jak i walina nie mogą być syntezowane przez organizm z innych aminokwasów, ale muszą być dostarczone w postaci źródeł białka w których mają spory udział bądź pod postacią suplementu.

 • Alan

  Dobre BCAA, świetny smak i rozpuszczalność.

 • Mirek

  Nazwa mówi sama za siebie, klasa premium!

 • Wiśnia

  Najlepsze BCAA jakie miałem

 • codzienniefit

  BCAA nie jest przesłodzone (może też dlatego że ja daje więcej wody) i nie mam efektu obrzydzenia do wypicia kolejnych porcji. A poza tym wydaje mi się, że wrósł mój metabolizm spoczynkowy, bo tłuszcz jakoś szybciej mi znika z brzucha i boczków. Polecam ten produkt, ja stosuję cały czas :)

 • Afroo

  Kupiłem ten produkt i świetnie się sprawdza w trakcie i po treningu. Bardzo dobra rozpuszczalność i smak.

Dodaj opinię

Dodaj opinię »