PES Alphamine 252g

Cena 139,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Jednostka miary: szt

Opis towaru

PES Alphamine to nowoczesny spalacz tkanki tłuszczowej, w którym zastosowane zostały innowacyjne składniki pozwalające na osiągniecie rewelacyjnych wyników przy spalaniu samej tkanki tłuszczowej. Produkt ten nie powoduje utraty całej masy naszego ciała, a jedynie spala tkankę tłuszczową - to dlatego produkt świetnie nadaje się na wycinkę i osób pragnących uzyskać idealną beztłuszczową sylwetkę. Również, jako jeden z niewielu produktów występuje w proszku.

Naukowcy firmy PES zdali zobie sprawę, że wszystkie spalacze mają jedną, bardzo poważną wadę - powodują utratę masy całego ciała a nie wyłącznie tkanki tłuszczowej - tą bardzo poważną wadę udało się wyeliminować z produktu PES Alphamine

Dlaczego PES Alphamine jest taki wyjątkowy?

Formuła Alphamine jest nieporównywalna z żadnym innym spalaczem tłuszczu.

Alphamine dostarczany jest w formie proszku - jego składniki są więc szybciej dostępne dla organizmu niż produkty w tabletkach czy kapsułkach. Forma proszku ma jeszcze dodatkowe zalety. Po zmieszaniu z wodą znakomicie smakuje, a więc każdą kolejną porcję bedziesz pić z chęci a nie z przymusu! A może jedna porcja nie jest dla Ciebie wystarczająca? Nie ma problemu - wystarczy, że dosy[iesz sobie odrobinę więcej proszu dzięki czemu pozbywanie się tkanki tłuszczowej bedzie jeszcze skuteczniejsze!

Co odróżnia Alphamine od pozostałych spalaczy tłuszczu?

Przy stosowaniu PES Alphamine nie musisz się przejmować, że wraz z tłuszczem stracisz ciężko wyrobioną tkankę tłuszczową, produkt ten pozwala na spalanie wyłącznie tkanki tłuszczowej przy  całkowitym zachowaniu mięśniowej. 

Wiele produktów mających na celu spalanie tkanki tłuszczowej, powoduje głównie uzyskanie energii oraz utrate tkanki mięśniowej, a niestety w najmniejszej części spalenie tkanki tłuszczowej. Niezależnie od płci, osoby mające na celu zgubienie kilku kg nie chcą tracić cennej masy mięśniowej. Dodatkowo ostra dieta, mocne stymulanty i wyczerpujace ćwiczenia cardio - wszystkie te czynniki powodują, że nasz organizm nieustannie pozbywa się tkanki mięśniowej. Dlatego głównym celem powinno być przeniesienie katabolizmu na tkankę tłuszczową. To właśnie Alphamine zawiera składniki pozwalajace osiągnać ten cel, ale nie tylko.

W PES Alphamine znajdziemy również składniki powodujące utwardzenie tkanki mięśniowej oraz stumulanty powodujące jej wzrost. Nikt z nas nie chce mieć wątłych mięśni, czy też galaretowatego brzucha. Składniki zawarte w Alphamine pozwalają pozbyć się tkanki tłuszczowej przy jednoczesnym zachowaniu i utwardzeniu mięśni.

 

W produkcie PES Alphamine znajdziemy:

Alpha-Hydroxy-Isocaproic Acid czyli w skrócie HICA zapobiega rozpadowi tkanki mięśniowej. Suplementacja HICA zwiększa budowę masy mięśniowej, jak również zapobiega bolesności mięśni po intensywnym treningu.

Kwas chlorogenowy pozyskiwany jest z zielonych ziaren kawy. W trakcie badań okazało się, że działa pozytywnie na metabolizm tłuszczów i cukrów. Uzyskiwane wyniki potwierdziły odchudzające właściwości kwasu chlorogenowego.

Oleuropeina jest najbardziej aktywnym związkiem polifenolowym liści oliwnych. Wpływa ona pozytywnym na funkcjonowanie naszego układu sercowo-naczyniowego oraz poprawia prawidłowy przepływ krwi przez naczynia. Dzięki naturalnym właściwościom przeciwutleniającym oleuropeina posiada także znaczną aktywność antyoksydacyjną, która chroni nasz organizm przed wolnymi rodnikami. Z racji iż oleuiropeina należy do grupy polifenoli to poprzez działanie immunostymulujące wzmacnia odporność naszego organizmu. Właściwości oleuropeiny wpływają także na prawidłowe utrzymanie gospodarki lipidowej organizmu.

Higenamina to alkaloid uzyskiwany z bulw rośliny Aconiti, stosowanej w tradycyjnej chińskiej medycynie. Przyspiesza lipolize (proces utleniania kwasów tłuszczowych), stymuluje receptory beta2. Receptory beta-2 po związaniu z odpowiednim agonistą np. adrenaliną, mobilizują zapasy tłuszczowe do rozpadu. Tak wiec zwiazanie z receptorem beta-2 cząsteczki adrenaliny znacznie przyspieszają uwalnianie wolnych kwasów tłuszczowych z tkanki tłuszczowej.

 

Wielkość porcji Alphamine: 3g (1 miarka). 

Ilość porcji w opakowanu: 84 porcje.

Sposób użycia: Należy stosować 1 porcję Alphamine przed pierwszym posiłkem, a drugą porcję przed treningiem bądź głównym posiłkiem (kolejne porcje nie powinny być stosowane w odstępach mniejszych niż 5 godzin).

Dodaj opinię »