OSTROVIT CARNITINE 210g

Cena 38,89 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

OSTROVIT CARNITINE to najwyżej jakości środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego, będący źródłem L-Karnityna. Preparat przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, dążących do utraty wagi.L-Karnityna jest substancją przyczyniającą się do spalania tkanki tłuszczowej. Kwasy tłuszczowe transportowane przez L-Karnityne są uteleniane w mitochondriach - komórkowych centrach energetycznych. Podczas stosowania L-Karnityny odczuwalny jest wzrost energii. Stosowanie naszego produktu przyczynia się do zapobiegania odkładaniu się tkanki tłuszczowej. 


SPOSÓB STOSOWANIA:
Jedną porcje (1.5g - 1/4 miarki) wymieszać z 50-100ml wody lub ulubionego soku. Pić jedną porcję przed treningiem.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia. Zawiera substancje słodzącą. Nie spożywać w przypadku na uczelenie na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące.

SPOSÓB PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

WARTOŚCI ODŻYWCZE:

Porcja: 1.5g
Miarka: 6g
Ilość porcji w opakowaniu: 140

Składniki w 

3g

100g

L-Karnityna 

1484mg* / 1377mg

98.9g* / 91.8g   

Tauryna

15mg

1g

Witamina B6

1.5mg (107%**)

100mg


* Wersja bezsmakowa
** RDA - Zalecanego dziennego  spożycia

SKŁADNIKI:

 

 


Winian L-Karnityny, kwasek cytrynowy (dla smaku truskawkowego, cytrynowego, pomarańczowego), aromat smakowy (dla smaku truskawkowego, cytrynowego i pomarańczowego), tauryna, sukraloza - substancja słodząca (dla smaku truskawkowego, cytrynowego i pomarańczowego), chlorowodorek pirydoksyny

 

Dodaj opinię »