OSTROVIT Arginine 210g

Cena 27,90 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

OstroVit ARGININE to środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego będący źródłem najwyższej jakości L-Argininy. Suplementacja L-Argininą wpływa na wiele przemian metabolicznych w organizmie człowieka. Jest to aminokwas enzogenny biorący udział w syntezie biologicznych związków takich jak: tlenek azotu, agmatyna oraz kreatyna. Głównym zadaniem L-Argininy w suplementacji w sporcie jest poprawa wydolności oraz możliwości treningowych. Skutecznie poprawia ukrwienie mięśni - efekt pompy mięśniowej. Dzięki lepszemu ukrwieniu zwiększa się transport substancji odżywczych do komórek mięśniowych. Ponda to ukrwienie te wpływa na zwiększenie transportu składników budujących komórki mięśniowe. Ponadto L-Arginina polecana jest również podczas cyklów kreatynowych, gdyż jest naturalny prekursorem kreatyny. Korzystnie wpływa również na poprawę możliwości seksualnych, działanie produktu jest odczuwalne już po 15min od stosowania. 

 

ZALETY STOSOWANIA OSTROVIT L-ARGININE:
- Wpływa korzystnie na transport substancji odżywczych do komórek mięśniowych.
- Zwiększa ukrwienie - efekt pompy mięśniowej.
- Poprawia sprawność seksualną organizmu.
- Wpływa korzystnie na skuteczność kreatyny, podczas jej stosowania

 

 


Porcja:
 1/2 Miarki (3 g)
Ilość porcji w opakowaniu: 70

Składniki aktywne w

3000 mg

100 g

L-Arginina

2967 mg* / 2754 mg

98.9 g* / 91.8 g

Tauryna

30 mg

1 g

Witamina B6

3 mg (214%)**

100 mg

* Wersja bezsmakowa
**- %NRV – Dzienne referencyjne wartości spożycia

Składniki: L-Arginina, kwasek cytrynowy (dla wersji smakowych), aromat smakowy (dla wersji smakowych), tauryna, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny), sukraloza - substancja słodząca (dla wersji smakowych). 

Zalecane spożycie: Rozpuścić 1/2 miarki proszku (3 g) w 250-300 ml wody. Pić jedną porcje przed treningiem. 

Uwagi: Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Nie przekraczać zalecanej do spożycia dziennej porcji produktu. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. Produkt może spowodować wzrost masy ciała. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci, w temperaturze pokojowej, w zamkniętym opakowaniu, w suchym miejscu. Chronić przed światłem i wilgocią. Masa netto:210 g

 

Dodaj opinię »