OSTROVIT Creatine Matrix 300g

Cena 34,69 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćNiedostępny
Stany magazynowebrak towaru
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

OstroVit Creatine Matrix to unikalna mieszanka czterech rodzajów kreatyn. Połącznie ze sobą czterech najbardziej efektywnych odmian suplementu, uważanego za najbardziej skuteczny w sportach siłowych, gwarantuję znakomite efekty.  Najważniejszymi zadaniami produktu OstroVit Creatine Matrix jest wzrost masy mięśniowej i odczuwalne zwiększenie siły.

Działanie:        

  •   Maksymalizuje przyrost tkanki mięśniowej.
  •   Zwiększa siłę mięśni.
  •   Przyspiesza regenerację potreningową.
  •   Zmniejsza katabolizm mięśni.
  •   Poprawia jakość wysiłku fizycznego.


Charakterystyka poszczególnych składników:

Creatine Ethyl Ester HCL - posiada większą rozpuszczalnośc w środowisku lipiodowym niż monohydrat kreatyny co zwiększa wydajnośc przez błonę komórkową do wnętrza komórki mięśniowej. Sprawia to że organizm lepiej wykorzystuje przyjętą kreatyne, dzięki czemu może stosowac mniejsze dawki substancji czynnej oraz hamujemy gromadzenie wody podskórnej w trakcie stosowania cyklu kreatynowego.

Creatine AKG - ta forma kreatyny ma 6 głównych celów:

Po pierwsze zwiększenie zdolności wysiłkowej, po drugie wspomaga produkcje ATP w mięśniach, po trzecie przyspiesza przyrost mięśni, po czwarte wspomaga regeneracje potreningowo, po piąta sprzyja wydzielaniu hormonów anabolicznych po szóste zwiększa wydolność treningową.

Tri-Creatine Malate - To najwyższej jakości Jabłczan Kreatyny, który potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny.

Creatine Monohydrate - Pełna chemiczna nazwa kreatyny to kwas N-metylo-guanidyno-octowy. Kwas ten w połączeniu z cząsteczką wody tworzy monohydrat kreatyny (zwany również monowodzianem kreatyny). W ciągu ostatnich kilkudziesięciu lat monowodzian kreatyny stał się najczęściej stosowaną formą tej anabolicznej substancji. Jest on bezpieczny i zawsze daje widoczne efekty!

Sposób użycia:

Jedną procję (3g - 1/2 miarki) wymieszać z 200-300 ml wody lub ulubionego soku. Pić jedną porcję przed treningiem. Nie przekraczać zalecanej dawki do spożycia. Zawiera substancje słodzącą. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie powinien być spożywany przez kobiety w ciąży i matki karmiące. 

   

Skład

Informacja żywieniowa:

porcja 5 g

w 100 g

Wartość energetyczna

0 kcal / 0 kJ

0 kcal / 0 kJ

Białko

0 g

0 g

Węglowodany

0 g

0 g

Tłuszcz

0 g

0 g

Creatine matrix:

4500 mg

90 g

Chlorowodorek estru etylowego kreatyny

1200 mg

24 g

Kreatyna Akg

1150 mg

23 g

Jabłczan kreatyny

1100 mg

22 g

Monowodzian kreatyny

1050 mg

21 g

Tauryna

119 mg

2,38 g

Składniki suplementu diety Ostrovit Creatine Matrix: chlorowodorek estru etylowego kreatyny, alfa ketoglutaran kreatyny, jabłczan kreatyny, monowodzian kreatyny, kwasek cytrynowy, aromat smakowy, tauryna, sukraloza.

Dodaj opinię »