OSTROVIT Astaxanthin 90kaps.

OSTROVIT Astaxanthin 90kaps.
OSTROVIT Astaxanthin 90kaps.
Cena 49,90 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćOd ręki
Stany magazynowejest mało
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

OstroVit Astaxanthin to suplement diety w kapsułkach zawierający astaksantynę, która jest jednym z najsilniejszych przeciwutleniaczy spotykanych w naturze.

Astaksantyna zawarta w OstroVit Astaxanthin jest organicznym związkiem chemicznym z grupy ksantofili. Jest ona metabolitem kataksantyny oraz zeaksantyny. Podobnie jak w przypadku wielu innych karotenoidów, astaksantyna rozpuszczalna jest w tłuszczach. Cząsteczka astaksantyny zawiera liczne sprzężone wiązania wielokrotne, które warunkują barwę substancji, jak również jej właściwości przeciwutleniające. Spożywanie karotenoidów takich jak OstroVit Astaxanthin jest związane z obniżeniem ryzyka wystąpienia wielu różnych rodzajów nowotworów.

- Pomaga wzmacniać układ odpornościowy organizmu,
- Pomaga chronić oczy i mózg przed działaniem wolnych rodników oraz utleniaczy
- Dodaje energii, zwiększa siłę i wytrzymałość
- Poprawia stan skóry
- Chronić tkanki mózgowe przed stresem oksydacyjnym oraz zmniejsza ryzyko chorób takich jak Alzheimer czy Parkinson.

Warto także wspomnieć, że pomimo wielu korzyści stosowania astaksantyny zawartej w OstroVit Astaxanthin nie ma ona żadnych efektów ubocznych.

Składniki aktywne 1 kapsułka
Naturalny olej z astaksantyną 5% 12 mg
Witamina E 8.2 mg (68 %*)
* RWS - Referencyjna wartość spożycia.
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »