OLIMP Thermo Speed Extreme MC 120kaps.

OLIMP Thermo Speed Extreme MC 120kaps.
OLIMP Thermo Speed Extreme MC 120kaps.
Cena 63,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynoweśrednio
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko uzyskać jest szczupłe ciało, szczególnie wtedy, gdy dopiero zaczyna się walkę z zbędnymi kilogramami, oraz tłuszczem zapasowym.
Spalacz Thermo speed extreme jest delikatną, ale bogatą mieszanką składników, których celem jest pomoc w redukcji tkanki mięśniowej, a także przyśpieszenie przemiany materii. Głównym jego celem jest podkręcenie termogenezy, która pozwoli na spalanie określonej ilości kalorii, które wykorzystuje do wyrównania temperatury ciała. Skład został precycyjnie dopracowany w taki sposób, żeby jego stosowanie było bezpieczne i dawało określony efekt.

Thermo Speed Extreme Mega Caps to suplement diety, który dzięki składnikom w nim zawartym przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej.
- Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy to alkaloid, ktory stymuluje procesy rozkładu tłuszczu i potęguje efekt termogenezy
- Zawarty w preparacie EGCG (ekstrakt z liści zielonej herbaty) umożliwia podwyższenie temperatury naszego ciała, co stwarza idealne warunki do zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej.
- Piperyna (ekstrakt z piperzu czarnego) podkręca meatabolizm, a także poprawia pamięć. Może również zwiększyć masę mięśni średnio o kilka procent, przy okazji elinując z nich nadmiar kwasu mlekowego, który powoduje tzw. "zakwasy".
Dodatkowym wsparciem dla wspomnianych ekstraktów są związki zaliczane do grona stymulantów, które w przypadku spalacza od Olimp Sport Nutrition występują w formie bezwodnej kofeiny oraz wyciągu z guarany.

Wartość odżywcza 2 kapsułki
Składnik Zawartość
Ekstrakt zielonej herbaty EGCG (55%) 500mg
w tym EGCG Epigallocatechin Gallate 275mg
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 334mg
Ekstrakt guarany (22%) 80mg
w tym kofeina 20mg
Kofeina 160mg
Ekstrakt pieprzu czarnego-Piperine (95%) 5mg
Tyrozyna 1000mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »