OLIMP Thermo Speed Extreme MC 120kaps.

OLIMP Thermo Speed Extreme MC 120kaps.
OLIMP Thermo Speed Extreme MC 120kaps.
Cena 63,00 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćDostępne
Stany magazynowedużo
Dostawa już od11,99 PLN
Jednostka miary: szt

Opis towaru

Skład zgodny z etykietą, wysoka czystość i brak „substancji z pogranicza”, a także wysoka jakość wykorzystanych składników w odpowiednich dawkach – to właśnie one decydują czy dany produkt można postrzegać jako skuteczne wsparcie podczas kształtowania sylwetki. Preparat marki Olimp Sport Nutrition to z pewnością jeden z tych suplementów, które wpisują się do grona bezpiecznych i zarazem efektywnych spalaczy tkanki tłuszczowej.
Jednym z podstawowych efektów, których możemy spodziewać się po spożyciu 2 kapsułek preparatu Thermo Speed Extreme jest silny wzrost termogenezy. Zawarty w preparacie EGCG umożliwia podwyższenie temperatury naszego ciała, co stwarza idealne warunki do zredukowania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Większa ciepłota na treningu w połączeniu z ekstraktem z gorzkiem pomarańczy zawierającym synefrynę, pozwoli, aby wykonywane ćwiczenia modelowały naszą sylwetkę jeszcze mocniej, a my moglibyśmy cieszyć się szybszymi efektami. Dodatkowym wsparciem dla wspomnianych ekstraktów są związki zaliczane do grona stymulantów, które w przypadku spalacza od Olimp Sport Nutrition występują w formie bezwodnej kofeiny oraz wyciągu z guarany.

- Wzrost potliwości ciała
- Nasilenie reakcji spalania tkanki tłuszczowej
- Zwiększenie ilości energii i skupienia do ćwiczeń
- Stymulacja procesów trawiennych i poprawa wchłaniania wartości odżywczych z pożywienia

Oprócz opisanych właściwości większości spalaczy tkanki tłuszczowej, produkt firmy Olimp ma również wpływ na funkcjonowanie układu pokarmowego. Wprowadzenie ekstraktu z pieprzu czarnego prowadzi do stymulacji procesów trawiennych i sprawniejszego poboru składników odżywczych z pożywienia oraz dodatkowo wspomaga proces utraty wagi.

Wartość odżywcza 2 kapsułki
Składnik Zawartość
Ekstrakt zielonej herbaty EGCG (55%) 500mg
w tym EGCG Epigallocatechin Gallate 275mg
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy 334mg
Ekstrakt guarany (22%) 182mg
w tym kofeina 40mg
Kofeina 160mg
Ekstrakt pieprzu czarnego-Piperine (95%) 5mg
Tyrozyna 1000mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »