OLIMP Redweiler Focus shot 60ml.

OLIMP Redweiler Focus shot 60ml.
OLIMP Redweiler Focus shot 60ml.
Cena 6,99 PLN
Opinie: 0 Dodaj opinię »
DostępnośćW magazynie
Stany magazynowedużo
Dostawa już od11,99 PLN
wybierz:
Jednostka miary: szt

Opis towaru

R-weiler Focus Shot to nowość marki Olimp Sport Nutrition nie tylko dla osób ćwiczących, ale również wsparcie dla osób pracujących umysłowo i komputerowych graczy, u których skupienie w trakcie gry jest kluczowe!

- korzystny wpływ na zdolności wysiłkowe i poznawcze -kognitywne
- uczucie „pompy” mięśniowej, dzięki obecności l-cytruliny
- poprawa skupienia i koncentracji oraz zwiększenie czujności, dzięki kofeinie
- wsparcie zdolność kognitywnych, pamięci roboczej, nastroju, odporności na stres
- niewielka ampułka, wygodne stosowanie, szybkie działanie

Każda z niewielkich, wygodny w użyciu ampułek R-weiler Focus Shot zawiera m.in. L-cytrulinę. To dobrze znany wśród osób ćwiczących aminokwas, często stosowany w przedtreningówkach w celu poprawy zdolności wysiłkowych, m.in. wydajności treningowej czy łagodzenia bóli mięśniowych po treningach. Cytrulina sprzyja również nasileniu produkcji tlenku azotu, który doprowadza do rozszerzenia naczyń krwionośnych, wywołując efekt tzw. „pompy” mięśniowej.

O koncentrację, czujność i skupienie zadba natomiast kofeina, która dodatkowo ma wpływ na wzrost wytrzymałości w trakcie ćwiczeń. Jeśli już mowa o kofeinie to w składzie nowego suplementu diety nie mogło zabraknąć teaniny. Składnik ten świetnie sprawdza się w duecie ze wspomnianą kofeiną, m.in. korzystnie wpływając na ograniczenie negatywnych skutków jej działania. W dodatku, teanina sprzyja poprawie skupienia, koncentracji i funkcji poznawczych.

To jednak nie wszystko! W R-weiler Focus Shot zastosowano ekstrakt z szałwii oraz eteryczny olejek miętowy. Oba składniki doskonale uzupełniają się pod względem czasu działania. Tym sposobem, stanowią znakomite wsparcie funkcji kognitywnych, pomagają zachować skupienie w trakcie treningu oraz po skończonym wysiłku, jak również pozwalają zmniejszyć często pojawiające się po ćwiczeniach psychofizyczne zmęczenie.

Wartość odżywcza 1 ampułka
Physical perfmorance blend
L-cytrulina 2400 mg
Acetylo-L-karnityna HCl
- w tym L-karnityna
200 mg
159 mg
Ekstrakt z pestek winogron
(polifenole 95%)
200 mg
Alertness & focus blend
N-acetyl-L-tyrozyna
- w tym L-tyrozyna
1000 mg
812 mg
L-teanina 400 mg
Kofeina 200 mg
Mental performance blend
Ekstrakt szałwii 300 mg
Olejek z mięty pieprzowej 2,5 mg
UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów jest zabronione przez PRE&PRO SPORT S.C. © 2019. Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)
Dodaj opinię »